Moderátoři: smith, Koniáš

grofik

Profilový obrázek
Uživatel
#21 - 24. 7. 2008, 01:42
😁 to je dobre vedet... zkusim nakou ulovit... ale pak ji zase asi radsi rychle pustim... pro jistotu nejsou ryby studeny cumaky? 😲

Oliver sú studené,ale len naoko,inak celkom dobré milenky 😈 a starostlivé aj o nás neprispôsobivých 😁 😁 hľadaj neobanuješ. 😉

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

oliver

Moderátor
#22 - 24. 7. 2008, 01:48

to zni moc dobre... a dobre milenky povidas? ajaaaj! zacinaj se me zapalovat lejtka...

njn... jenze ryba byla i moje zena... a stejne to nepomohlo... ryba je asi malej kalibr...

takze je to zase spatne... asi budu hledat 13. znameni...

grofik

Profilový obrázek
Uživatel
#23 - 24. 7. 2008, 01:50

To si ulovil špatnú rybu. 😆
Nahoď udicu nanovo. 😉

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

oliver

Moderátor
#24 - 24. 7. 2008, 01:52

😁 😁 😁 😁 😁

jen abych neprisel o svy rybarsky nacinicko... 😈

grofik

Profilový obrázek
Uživatel
#25 - 24. 7. 2008, 01:55

Budeš mať problém posuniem ti K Brevit,pomáha na revitalizáciu mužov. 😉
Dostaneš výraznú zľavu.

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

oliver

Moderátor
#26 - 24. 7. 2008, 02:02

koukal sem, na co vsechno to nepusobi, je to sila... no uvidime, zatim nepotrebu, ale dekuji, clovek nikdy nevi... pujdu na to radeji opatrne... az uvidim nejakou slecnu, zeptam se ji, jesli je ryba...

ale to sme uplne odbocili od tech kamenu... zabyvas se i zkamenelinama? nebo ciste drahymi kameny? co jantar? se zalitym komarem nacucanym krvy prehistorickych monster ?! 🙄

grofik

Profilový obrázek
Uživatel
#27 - 24. 7. 2008, 02:10

Zkameneliny nejako nie a pokiaľ tak len okrajove,minerály to viac menej pre kolegu občas predávam na Ebay.
Dosť uzko spolupracujem v Nitre s katedrov Gemológie ,viac menej drahé kamene dodávka pre dve význačné svetové f.

Jantar je pekný musíš dávať pozor aby komár nebol tohto roku hodený do syntetiky. 😆

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

oliver

Moderátor
#28 - 24. 7. 2008, 02:17

tak to je dobry vedet 🙂 no ja uz pomalu padam oblicejem do klavesnice, tak si necham zdat o nejake pekne rybe, co to pisu... chtel sem napsat o nejake pekne ametystove druze... tak dobre rano... za 3,5 hodiny vstavam 😞

grofik

Profilový obrázek
Uživatel
#29 - 24. 7. 2008, 02:19

Ahoj Ty sa máš môžeš si dopriať ten luxus a ísť spať ,ja nejakú hodinku musím byť vzhůru. 😞 😉

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Michaela

Uživatel
#30 - 24. 7. 2008, 06:52

😲 😁 ....... 🙄
.....Grofik, co máš proti pannám ? 😲 ...mám na mysli znamení 😉

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.