Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

pepechamik

Uživatel
#161 - 1. 12. 2019, 07:32

Tady ještě jeden. Hornošvábský svaz/Praha?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

OtravnyKomar

Uživatel
#162 - 26. 12. 2019, 14:05

Zdravím, netušíte někdo pravost kontramarka Luneburg? Nikde na webu jsem žádnou další tohohle města nenašel.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

mitom007

Uživatel
#163 - 26. 12. 2019, 16:25

tady je jedna celkem zřetelná - vzpřímený lev ve štítě:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Ostatně soudím že EU musí být zničena.

Diwous

Uživatel
#164 - 26. 12. 2019, 18:11
Díky za určení. Všechno to jsou nalezove stavy tak předpokládám že jsou pravé. U toho salzburgu mi přijde navíc ještě prerazeny. Ještě mám jeden grosik tak přidám.

A cim ten Salzburg vidis prerazeny?

Diwous

Uživatel
#165 - 26. 12. 2019, 18:58
Tady ještě jeden. Hornošvábský svaz/Praha? Obrázky: ...

Se Svabskym mincovnim svazem souhlasim. Co vim tak Praha nekontramarkovala. Tuhle kontramarku vidim prvne a prijde mi i takova nepravidelna. Mam tu jednu co vypda podobne ale je pravidelnejsi - “Gydemyna”. Parkrat jsem ji videl na mincich z Pobalti. Pokusim se ji sem nahrat.

OtravnyKomar

Uživatel
#166 - 26. 12. 2019, 21:37
tady je jedna celkem zřetelná - vzpřímený lev ve štítě: Obrázky: ...

Díky, lev je ve štítku, tady se můžu nad lvem jen domnívat navíc je v kruhu. Asi to bude nějaká kulisarna.

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Diwous

Uživatel
#167 - 27. 12. 2019, 18:48

Slibena fotka...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Diwous

Uživatel
#168 - 27. 12. 2019, 18:53
Zdravím, netušíte někdo pravost kontramarka Luneburg? Nikde na webu jsem žádnou další tohohle města nenašel. Obrázky: ...

Muzes prosim poslat jeste nejakou fotku? Pokud mozno ostrou a z ruznych uhlu. Zkusim z toho neco vyzkoumat. 😲 🙂

OtravnyKomar

Uživatel
#169 - 28. 12. 2019, 00:07

Bohuzel jsem ji teprve chtel vydrazit ale dnes jsem na to uplne zapomel a utekla mi.

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

___

Uživatel
#170 - 28. 12. 2019, 15:24
Se Svabskym mincovnim svazem souhlasim. Co vim tak Praha nekontramarkovala. Tuhle kontramarku vidim prvne a prijde mi i takova nepravidelna. Mam tu jednu co vypda podobne ale je pravidelnejsi - “Gydemyna”. Parkrat jsem ji videl na mincich z Pobalti. Pokusim se ji sem nahrat.

Witold.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.