Moderátoři: smith, Misak33, tenzor

stratos

Uživatel
#271 - 29. 2. 2012, 14:08

Diky za typ.Nebyli by nejake konkretni odkazy na ceske/slovenske aukce?Aurea a Ebay uz jsem koukal.

Tovy

Uživatel
#272 - 29. 2. 2012, 15:45

Myslim, ze nic jineho zajimaveho ceskeho nenajdes. Obcas jsou ve velkych akcich na auree apod., ale to je jen jednou za cas. Chce to v zahranici asi nejlepe, nebo proste cekat..

alarich

Uživatel
#273 - 29. 2. 2012, 20:05
Skoda-a co ostatni?Nikdo nic nema?......

ozvi se mě na mail chci se tě na něco zeptat.
alarich@centrum.cz

dula77

Uživatel
#274 - 29. 2. 2012, 20:36

23 marca bude aukcia u Raucha, niečo tam v ponuke má, hneď na prvej strane.

blasko.juraj.ml@gmail.com

stratos

Uživatel
#275 - 1. 3. 2012, 22:34

Prave jsem nasel:http://www.historic.cz/mince.html-jen pro zajimavost

alarich

Uživatel
#276 - 2. 3. 2012, 06:37
Prave jsem nasel:http://www.historic.cz/mince.html-jen pro zajimavost

Právě sem se díval na ty stránky v sekce keltové je hnusná otka na čistění pluhu nejasného stáří vydávaná za velice vzácnou sekeru + sada bezcených bronzových kroužků nejasného původu.dále v sekce antika tam mají (bronzovou figurku koně) 😆 je to hračka z období I.republiky nehledě na ty tři selské knoflíky které tam vydávají za antické kruhové ozdoby 👿
Takže když to shrnu tak od takového prodejce bych nekoupil nic ani kdyby to bylo zrovna pravé 😉

Tovy

Uživatel
#277 - 2. 3. 2012, 10:24

Hehe, presne. Naslo by se tam toho vice. Ocilka to je tak pozdni stredovek (ale to uz je relativne zajimave, i kdyz bezna vec), keltska kolecka pokud nejsou primo z nejakeho mista hromadneho nalezu mohou byt cokoliv - bezne se pouzivaly i v minulem stoleti u postroju a vozu. V sekci rima ma teda spousta originalu, vse vypada import nekde z vychodu, kde se to prodava po kyblech za par kacek.

tenzor

Moderátor
#278 - 2. 3. 2012, 10:34

Tam se prodavaji hlavne padelky vsech moznych starozitnosti.. tezko bude prodavat nekdo neco za par kacek (pokud to nebudou vylozene zlomky, velmi spatny stav apod. co by jinak neprodal), kdyz se to pak na aukcich prodava za desitky a stovky euro (myslim bezne a nijak zvlast zajimave veci, samozrejme).

alarich

Uživatel
#279 - 2. 3. 2012, 11:09
Hehe, presne. Naslo by se tam toho vice. Ocilka to je tak pozdni stredovek (ale to uz je relativne zajimave, i kdyz bezna vec), keltska kolecka pokud nejsou primo z nejakeho mista hromadneho nalezu mohou byt cokoliv - bezne se pouzivaly i v minulem stoleti u postroju a vozu. V sekci rima ma teda spousta originalu, vse vypada import nekde z vychodu, kde se to prodava po kyblech za par kacek.

naprosto s tebou souhlasím antika-samé sračky z Balkánu nejasného původu koupené za pár kaček někde od Madarů nebo Bulharů. 😉

Tovy

Uživatel
#280 - 30. 3. 2012, 13:50

Ahoj, pozna nekdo presne zarazeni tehle mince? Pravdepodobne je nekde ze zapadu Evropy. Dik!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.