Moderátoři: smith, Misak33, tenzor

tocomabyt

Uživatel
#91 - 21. 6. 2011, 09:19

alarich:
z ponuk ktore som videl tak cena tetradrachmy V.Bysterec zhruba zodpoveda cene drobneho obolu Simmering.
nikde nepisem ze za Simmeringa dam Roseldorf.

jacisin76@yahoo.com

alarich

Uživatel
#92 - 22. 6. 2011, 17:04

tocomabyt:vůbec nic sem nedopletl bysterců je dost a simmeringů málo.
dnes už nechce nikdo tetradrachmu V.Bysterec v pěkném stavu ani za 2000Kč.
Byl sem ted v Trenčíně na aukci a jeden člověk jich tam měl u sebe aspon 15kusů různé varianty ukazoval to kde komu a neprodal ani jednu.Jinak pro zajímavost kus byl podle stavu od 50 do 100Euro.
Navíc po aféře co se potchytla partička padělatelů keltských mincí od Trenčína tato mince je defakto neprodejná nikdo tomu nevěří.čau

tenzor

Moderátor
#93 - 22. 6. 2011, 19:53
tocomabyt:vůbec nic sem nedopletl bysterců je dost a simmeringů málo. dnes už nechce nikdo tetradrachmu V.Bysterec v pěkném stavu ani za 2000Kč. Byl sem ted v Trenčíně na aukci a jeden člověk jich tam měl u sebe aspon 15kusů různé varianty ukazoval to kde komu a neprodal ani jednu.Jinak pro zajímavost kus byl podle stavu od 50 do 100Euro. Navíc po aféře co se potchytla partička padělatelů keltských mincí od Trenčína tato mince je defakto neprodejná nikdo tomu nevěří.čau

Opravdu? Tak proč šla posledně na sálové aukci za 6500+15% poplatky?

alarich

Uživatel
#94 - 22. 6. 2011, 22:20

tenzor:Tak si ji měls koupit určitě bys neprodělal. 😁 😁 😁

       Také tam byl před rokem denár Vladivoje za víc jak 400000Kč no ale myslím že to nebylo také košer 😉

alarich

Uživatel
#95 - 22. 6. 2011, 22:25

tenzor:Jo a roseldorfy tam byli za 2000Kč+15%,ale na Ebay jsou max.po 25Euro a ještě si můžeš vybírat.

tenzor

Moderátor
#96 - 22. 6. 2011, 22:36

alarich: proč bych ji měl koupit? Já tohle nesbírám, jenom jsem reagoval na tvrzení, že je ta mince neprodejná a nikdo o ni nemá zájem ani za 2000. Zjevně je někde prodejná docela dobře a ještě se o ní poperou. Řekl bych, že u těchto mincí bude na cenu mít velký vliv kdo prodává, např. Aurea bude mít poněkud větší důvěryhodnost než neznámý z ráje podvodníků na eBayi nebo někde na burze či v předsálí aukce.

alarich

Uživatel
#97 - 22. 6. 2011, 23:04

tenzor:když už mluvíš o Aureře tak se podívej i na ostatní numismatické aukce.

       Může to být také úmyslně vyvolaná cena,aby se udržela hodnota mince
       a ten který jich má několik desítek tak nepřišel o pěkný kapitál.Tak se to
       dnes běžně dělá,ale mysli si co chceš já bych ji nechtěl ani za 1000Kč i 
       kdyby byla pravá na 100% je to mrtvá investice i když je to nádherná 
       keltská mince.

tocomabyt

Uživatel
#98 - 22. 6. 2011, 23:31

alarich napsal/a:

Navíc po aféře co se potchytla partička padělatelů keltských mincí od Trenčína ...

tie paskvily z trencina som videl, boli tak akurat na zasmiatie.
medialne nafuknuta bublina.
ziadne z razidiel nebolo na typ VB.
kazdy ten trencin omiela dookola, uz mi to fakt pripada jak pokazena platna, ale zaujimalo by ma kto z vas vlastne tie padelky videl aj nazivo.
tie akoze keltske kopie boli tak akurat pre deti na hranie.

to je to iste ako keby som obvinil vsetky pg ze su z antiq--novy.

tenzor:
jak je tvojim zvykom: logicka argumentacia, strucna, jasna, a k meritu veci.
omacky patria ku knedliku.

jacisin76@yahoo.com

tocomabyt

Uživatel
#99 - 22. 6. 2011, 23:33
tenzor:když už mluvíš o Aureře tak se podívej i na ostatní numismatické aukce. Může to být také úmyslně vyvolaná cena,aby se udržela hodnota mince a ten který jich má několik desítek tak nepřišel o pěkný kapitál.Tak se to dnes běžně dělá,ale mysli si co chceš já bych ji nechtěl ani za 1000Kč i kdyby byla pravá na 100% je to mrtvá investice i když je to nádherná ...

😁

to uz jaky je drist..

jacisin76@yahoo.com

grofik

Uživatel
#100 - 23. 6. 2011, 00:00

momentálne nemôžem súhlasiť tocomabyt; ja som videl niečo stých fálz a môžem povedať niektoré razby boli vysoko profesionálne.
Nakoniec nebolo to len falšovanie mincí ,ale aj sošiek ; rozvetvená záujmová činnosť.

Na pár rokov pekná blamáž po svete; na falošné mince a kamene sa vo svete nezabúda dlhé roky.

Na prvý pohľad sa zdalo ,že nemajú skúsenosti,ale domnievam sa mládenci boli len niekoho "biele kone".

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Památník národního písemnictví v Praze - PRAGA 1988 - čistý - aršík - č. A2845

Památník národního písemnictví v Praze - PRAGA 1988 - čistý - aršík - č. A2845

Cena: 60,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1900

Rakousko - čistá - č. 1900

Cena: 5,- Kč

Přejít na eshop
XV. sjezd KSČ - čistá - č. 2194-2195

XV. sjezd KSČ - čistá - č. 2194-2195

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty SCORE 2012-13 - Tim Thomas - 57

Hokejové karty SCORE 2012-13 - Tim Thomas - 57

Cena: 29,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1489

Rakousko - čistá - č. 1489

Cena: 3,- Kč

Přejít na eshop
Lupa aplanatická s osvětlením - LCH HPL15 - D 053

Lupa aplanatická s osvětlením - LCH HPL15 - D 053

Cena: 329,- Kč

Přejít na eshop
Kovové mincovní etue - NOBILE 44

Kovové mincovní etue - NOBILE 44

Cena: 195,- Kč

Přejít na eshop
NSR - aršík - čistý - block 5

NSR - aršík - čistý - block 5

Cena: 10,- Kč

Přejít na eshop