Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Právě jsem udělala Jano a Vladik jedno důležité životní rozhodnutí ,nikdy si nebudu zřizovat paypay, děkuji vám ! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
Právě jsem udělala Jano a Vladik jedno důležité životní rozhodnutí ,nikdy si nebudu zřizovat paypay, děkuji vám ! :mrgreen:

paypay bol pred tyzdnom bezproblemovy.a ked sa overis tak je stale bezproblemovy a ZADARMO ;)
Registrovaný uživatel
Michaela: no já jsem s ním zatím spokojený i když taky nějak začínají vymýšlet pořád nové poplatky
Registrovaný uživatel
jano789: omezený jako na kontakt centru paypay
Registrovaný uživatel
Já jsem až do teď netušila,co paypay je a vlastně to furt ještě ani netuším :lol:
Ale vaše oboustraná spokojenost je tu opravdu dávána najevo. :lol:
Asi radši přejdu ke grofikovým holubům. ;)
Registrovaný uživatel
to jo pokud přiletí zpráva a k tomu oběd tak to je fakt super :lol:
Registrovaný uživatel
jaaj :) ale ked mozes posielat z paypay na banko ucty tak je vsetko ok ;)
Registrovaný uživatel
Peniaze spolu s obedom je pekná správa. :D
Registrovaný uživatel
vladik: budeme posielat peniaze s tvojho paypay uctu na jeho banko ucet v tej Komercnej banke.je to definitivne. ;)
Registrovaný uživatel
Tlachárňa sa ujala vedenia. :shock:
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Tlachárňa sa ujala vedenia. :shock:


no vždyť se také podívej, který borec toto téma založil ;) :D
Registrovaný uživatel
Ja viem :shock: bol to dobrý počin. :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
jano789: dostal jsi mail nebo ne ? Posílal jsem ho z tvého profilu a čekám a čekám .....
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :lol: Vy dva jste fakt dobří vladik s janom , s tím paypay jste mně opravdu pobavili. :D
:D Jdu študovat literaturu,abych vám tu nerobila zas až tak moc velkou ostudu, přeji všem pěkný večer .
Registrovaný uživatel
prave mi jeden KO*OT nakazeny napisal ze mu dosla obalka len z 150 kc a pritom som posielal 2150 kc.... ze obalka bola neposkodena...spina nakazena ze nech sa pozriem ci som si doma nenechal 2000 . kur*a tak ma na*ral ze si spravim cestu do pardubic a mu to vysvetlim tech sa spamata :evil: :shock: :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Registrovaný uživatel
kur*a ze Seredana si fory robit nikto nebude :x :x :x :evil: :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
to jano789:prelepil si ešte fóliov list? :'(
Moderátor
A jéje... :| Jano, je mi to fakt ľúto. Naozaj Ti nezávidím. Daj vedieť ako to dopadlo.
Registrovaný uživatel
otvor obalky som prelepil paskou. keby ten hajzel povie ze obalka bola prazdna ...ale on povie ze tam chybali dva litre spina....z poje*anymi obalkami som uz skoncil.ten kreten ma same pozitivy na aukre...ach nas*al ma :)
ps: v obalke sa nedalo poznat co tam je.natoto som ozaj si dal zalezat.....
« Poslední úpravu provedl(a) jano7B9 v 30. 10. 2007, 21:15. »
Registrovaný uživatel
Zrejme ťa pumpol,žiaľ nemáš obranu pošta neuzná reklamáciu on je v práve,jedinú otázku môžeš položiť predavajúcemu prečo nespísal reklamáciu? :'(
Registrovaný uživatel
ja viem.povazujem ludi za serioznych.to je ale chyba.tomu hajzlikovi som napisal jemne vyhrazny meil...aspon mam dovod ist za rodinou do Celakovic.pozrem si prahu a cestou spet ho navstivim.aj ked to je troska odruky z dialnice.ach nas*any som.ale uz s tym nic nenarobim...som ako ten medvedik v tej mojej ikonke :?
Registrovaný uživatel
to jano789:mne Poliak zasielal peniaze za mince,hneď na pošte som skontroloval obsah :shock: samozrejme prázdna obálka, :'( ,ale urobil som zápis
zaslal som celú dokumentáciu do poľska mailom,druhú obálku aj z bubošmi som dostal v poriadku,samozrejme pošta do tridsať dní zaslala vyjadrenie,bla bla a za peniaze v liste neručia,ale po cirkuse čo som predviedol na pošte som každú zásielku dostal ok. :lol: Je pravda cca mesiac jak som došiel poslať poštu akurát zavrela okienko, aj druhé tak som ešte u vedúcej slušne spravil dva zápisy,potom to začalo nejak zázračne klapať bez reklamácií,je pravda dve pracovníčky tam už nevidievam :roll: to ale nie je môj problém. ;)
Registrovaný uživatel
:) ako sa povie po seredsky OJE*AL MA . smola.ale do tych Pardubic pojdem aj keby na benzin nemam. neni som z tych co sa nechaju oblafnut a nechaju to tak. :evil: :x
ps: vladik dostal si meil?
Registrovaný uživatel
je to ľúto,ale sa čudujem TEBE :roll: :roll: zasielaš cez 2200KČ nepoistíš list priplatil by si o 50 korún viac máš 100% istotu!!!!!!!!!
Pokiaľ zasielam 200-300 korún ber to čert,ale nad 500 korún len zásadne poistené.
Registrovaný uživatel
:D no som dovercivy debil....chapes? nie posta ma oklamala.ale on :?
ps: slubujem druhy krat sa to nestane :D
« Poslední úpravu provedl(a) jano7B9 v 30. 10. 2007, 22:32. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1