Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
a pre uplnu info v cisle uctu je za lomitkom 0100 ;)
Registrovaný uživatel
to jano789:máš to za vodou pokiaľ má Paypay,ráno zájdi do Poštovej Banky a priamim vkladom vlož peniaze na jeho účet za 3-4 hodiny sú u gazdu. :mrgreen:
Dúfam mám jednu kávu za poradenstvo? :shock:
Registrovaný uživatel
faaakt? a postova banka je na poste? daj mi link kde si sa to docital.toto ma vobec nenapadlo.a bud na prijme aby sme to prekonzultovali :) jj.na kavicku vystane :)
Registrovaný uživatel
Ja tak som pár krát platil na Aukre. ;)
Registrovaný uživatel
to je dost mozne....ale ako???
Registrovaný uživatel
Prídeš do Poštovej Banky samozrejme musíš mať číslo paypay účtu predajcu a priamo vložíš na paypay účet peniaze v Slovenských korunách ,pracovníčka prepočíta ku dennému kurzu,preventívne daj o 20 korún viac cca o desiatej zaplatíš o dvanáctej má na svojom účte.Ja bežne tak platím.
Registrovaný uživatel
ano sranda je v tom ze post banka je odomna daleko...zadruhe neviem ci je ten dotycny overeny uzivatel paypay.ked nie nic sa mu nepripise :( .PAYPAY to cele tak posral minuly tyzden ked zaviedol to overovanie.a vobec nikoho predtym neupozornil. Dotycnemu som bol nuteny predsa len napisat meil ci prijme platbu aj v doporucenej obalke :? .som zvedavy ako to dopadne :|
Registrovaný uživatel
:D Dobré ráno všem, Bože Jano,jak to tu tak čtu,trošku komplikované né,
poradím,vem peníze, udělej si do čech výlet,tam peníze předej podívej se po kulturních památkach v dotyčném městě a při cestě třeba ještě potkáš nějakého pěkného kocoura,s kterým též půjdeš třeba na kávičku, no pěkný výlet,co.
A ta doporučená obálka není tak špatný nápad,u nás jsou na poštách obálky s vypěchováním,např.na CD(DVD), nikdo by nepoznal,co posíláš,ale 100% doporučeně,když ho ten druhý nepřevezme dojde ti na 100%zpátky.Měj se,utíkám do práce. Všechny zdravím,obzvláště moje dva džentelmany,už by se zase mohli začít účastnit konverzací aj bez mincí,chybí to tu! :P ;)
Moderátor
Ahoj Michaela.
Registrovaný uživatel
to jano pokiaľ má pán paypay účet je určite overený, :) domnievam sa každý rád prijme svoje peniaze,je úpne jedno či cez účet,doporučeným listom, poštovným holubom. :twisted:
Registrovaný uživatel
jasne..uvidime..sak len cakam na jeho odpoved...a do toho esta sviatok...som zvedavy ci mu to prijde do konca tyzdna ked mu to poslem zajtra :?
Registrovaný uživatel
jano 789: pokud má jenom komerčku tak mi napiš mam paypay a klidně ti to přepošlu
Registrovaný uživatel
vladik : toto je strasne domotane...
neviem ci si ty overeny.(ci si ta overili bako ucet,kreditku a obcansky preukaz)a keby ti chcem poslat peniaze z mojej banky na tvoj paypay stale by to bol prevod do cudziny-teda + 300sk za prevod. nie? a prave tomu som sa chcel vyhnut. :(
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Ahoj Michaela.


:D :oops: No to není možné , ahoj Archy . ;)
Přiznávám se,že jsem měla včera na jeden pražský grošík políčeno,kdybych neusnula u malého, určitě bych o něj bojovala víc,ale bohužel. :(
Milý grofik,ty takhle běžně používáš na odesílání peněz poštovních holubů? :shock: Neuvěřitelné! :lol:
Registrovaný uživatel
jano789: ty mi to můžeš poslat na účet vedený na slovensku je to banka s kodem 1111 a poplatky budou 20 Kč hotovostní vklad bezhotovostně 0,- a asi 18 Kč převod jemu na účet, ale bez toho bych snad přežil klidně mi můžeš slíbit panáka však se jednou určitě všichni sejdeme.
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
Přiznávám se,že jsem měla včera na jeden pražský grošík políčeno,kdybych neusnula u malého, určitě bych o něj bojovala víc,ale bohužel. :(


koukám, že už jsme Tě tu zblbli :D raději si šetři kačky na sunar a plínky ;) ať malého nešidíš :D
Registrovaný uživatel
No aspoň bude mít malej hezkej základ sbírky ne ;)
Registrovaný uživatel
vladik napsal
jano789: ty mi to můžeš poslat na účet vedený na slovensku je to banka s kodem 1111 a poplatky budou 20 Kč hotovostní vklad bezhotovostně 0,- a asi 18 Kč převod jemu na účet, ale bez toho bych snad přežil klidně mi můžeš slíbit panáka však se jednou určitě všichni sejdeme.


ahaa..tak ja to poslem na slovensky zberny ucet a zadam tvoje cislo paypay uctu. tak si to myslel? a ty to uz potom preposles
prave sa hadam s kontakt centrom paypay .je to fakt vesela komunikacia :D
Registrovaný uživatel
;) Sunar jsme nikdy nepoužívali,malý dával vždy přednost mléku mateřskému,s plenkama je to teda horší, u vlastních dětí ,ale kacuro sám poznáš. :) Každopádně souhlasím,že na pražské grošíky a spoustu jiných pěkných mincí si skrz finanční stránku můžu nechat zajít chuťě. :'(
Někdo si jenom projde literaturu FJI,aj., zatouží ty mince mít in natura a má je, to u mě opravdu nejde,jen ti můžu tiše závidět . 8)
Registrovaný uživatel
jano789: no přesně to jsem myslel ;)
Registrovaný uživatel
super .tak daj mi tvoje cislo paypay... dnes o polnoci posielam.
ps:prave o tom sa bavim ta kontakt centre paypay. oni su strasne obmedzeny.odpisuju uplne na nieco ine co sa pytam.zase mi napisali - Platby, přijaté bankovním převodem budou připsané jen na ověřený účet uživatele.
tak dufam ze si overeny ;) .inak usetrime za prevod ked tebe dojdu peniaze odomna.a ty mi ich posles spet na moj paypay a ja to poslem tomu predavajucemu na paypay ;)
Registrovaný uživatel
:lol:
Registrovaný uživatel
vladik: dostal som tvoj meil...ano ja mam paypay ale neovereny..udaje kam to mas poslat ti poslem hned ako ich obdrzim. dnes ako som pisal ti poslem peniaze...trvat to bude do 48 hodin.pracovnych.
Registrovaný uživatel
jano789: někde jsem ověřený jinde omezený no nic poslal jsem Ti email
Registrovaný uživatel
poslal si dalsi meil? a co znamena obmezeny?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1