Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ale grofik ! :twisted:
Šmarja kacuro,takový slova jako fakan už radši nikdy nepiš a nevyslovuj,nebo až toto uvidí tvoja,to včerejší krize,byla procházka růžovou zahradou,věř mi. ;)
Registrovaný uživatel
To je rada odskúšaná vekom ;) nikdy nehovor nikdy. :)
Registrovaný uživatel
grofik já se nechci hádat,ale nevím,nevím,jestli to má mnoho společného s věkem. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
to Michaela:to je dané už pravekom :D "Detičky pozdravte každého kto je starší ako dvacať rokov,nikdy neviete kto je Váš tatino". :mrgreen: Autor citátu život. ;)
Moderátor
grofik napsal
to Michaela:to je dané už pravekom :D "Detičky pozdravte každého kto je starší ako dvacať rokov,nikdy neviete kto je Váš tatino". :mrgreen: Autor citátu život. ;)


poopravím...starší 15 rokov ;)
Registrovaný uživatel
facctory ďakujem za opodstatnenú pripomienku :) pozabudol som,že doba je zrýchlená. :twisted: :twisted:
Moderátor
Jó genetika je hrozná potvora
Registrovaný uživatel
Tak jsem připravil malou koláž :) Tam s tím Bártou na Andělech jsem byl trochu připitej, tak jsem nestihl zareagovat, než to kolega vyfotil.


Obrázek vložený uživatelem
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
:) pěkné Robbie, to je tvá přítelkyně(žena)? Možná se mi to zdá a jestli ano, tak se za tu hloupou otázku omlouvám,ale nebude vás o jednoho více?
Třeba mě klame zrak,to víš,to študování mincí po nocích má asi na to vliv. ;)
Registrovaný uživatel
dobryyy ste ;) ale zas ten imgup.eu :(
Registrovaný uživatel
Zasa sa viac spomína na také fotky,jak na nejakú sucharinu. :twisted:
Registrovaný uživatel
Ještě takovou 100 let starou :)

Obrázek vložený uživatelem
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
:) pěkné Robbie, to je tvá přítelkyně(žena)? Možná se mi to zdá a jestli ano, tak se za tu hloupou otázku omlouvám,ale nebude vás o jednoho více?
Třeba mě klame zrak,to víš,to študování mincí po nocích má asi na to vliv. ;)


:D to bude mít radost, jestli si to přečte.... má nastávající :) malé zatím nečekáme... možná optický klam, nebo spíš asi byla napapaná :D Ještě pár let je čas na sviště...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Ale nééé, já jsem v těhotenství pila takovéto patoky,víš,to mě zmátlo. ;)
Registrovaný uživatel
:roll: :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
Mozna bych foto dal,ale uz jsem prendal na auto zimni kola a to uz neni ta spravna "frajerina" tak az na jare :lol:
no nicmene, takovou malou pracovni fotku bez auta dat muzu :
http://www.agentura-amadeus.cz/zastoupeni/kunc.htm



Michaela napsal
Teda Jano,i já zírám, pěkné auto. :oops: :D

No a teď by mohl ještě přispět fotem např.:grofik,Robbie,Zdeněk,Tomako, ....atd. :P
Registrovaný uživatel
:lol: tak to bylo bezvadné ! :lol:
Registrovaný uživatel
:roll: Niet nad" tlachárničku". :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
zaujimave zlozenie Sběratel.com ;) len nechapem preco kazdy o druhej v noci uz spi :D . co robite cez den? :roll:
Registrovaný uživatel
koukám, že jste se tu pěkně rozjeli :) neměla by se udělat sekce numis-photoalbum? :D
Moderátor
jano789 napsal
zaujimave zlozenie Sběratel.com ;) len nechapem preco kazdy o druhej v noci uz spi :D . co robite cez den? :roll:


no poniektorý aj makajú.. :roll:
Registrovaný uživatel
Prečo?? :shock: Tlachárnička má svoje čaro,také veci sú vynikajúce do tejto sekcie,to je relaxná záležitosť. :)

kacuro napsal
koukám, že jste se tu pěkně rozjeli :) neměla by se udělat sekce numis-photoalbum? :D
Registrovaný uživatel
:D Pěknej den vám přeju,
čím delší dobu pročítám vaše diskuze,tím hlouběji se před vámi a vašemi vědomostmi o mincích skláním, máte všichni můj velký obdiv(obvzláště grofik s Archym),zjišťuji,že jako sběratel začátečník mám z toho všeho,co neznám (a že toho teda je) totální zmatek až řekla bych deprese. :(
Registrovaný uživatel
to Michaela:ďakujem za "lichôtku",ale máte prvý predpoklad stáť sa dobrou,zberateľkov trebárs aj v numismatike,uvedomila ste si,že viete,že nič ešte neviete,určite za dva tri roky nám dáte mnohým na "FRAK".
Samozrejme ste dobrá diplomatka,mincičky sa budú len tak hrnúť. ;)
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 27. 10. 2007, 13:20. »
Registrovaný uživatel
:) Děkuji grofik,ale moc mě to neuklidnilo, když k tomu študování doma nemáte dobré podmínky(chod domácnosti,malé dítě, ne moc podpořivý manžel,který mě věčně tahá od PC), máte chuť se na všechno vykašlat.
K tomu všemu má kacuro doma skrze mne problémy, Archy se se mnou nebaví, jinak je to tu vážně moc fajn,jste tu všichni moc milý. Tímto se nevzdávám,jen věnovat se numismatice bude pro mě daleko složitější než jsem si myslela. :?
:D Dobrá zpráva,začínam pomalu,ale přece,už mám na Aukru vyhlídlé literatury, držte mi palce,ať mi je někdo nevyfoukne,děkuji. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1