Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
ano ten chlpatý bubák je.......
Moderátor
:twisted:
Moderátor
tak Archy...bolo nám to treba???
Registrovaný uživatel
No jasně, jste tam fajn,byť v pohodě.... :D
Registrovaný uživatel
dnes tu padne 1 0 0 0 -ka ;)
Registrovaný uživatel
jano789 napsal
dnes tu padne 1 0 0 0 -ka ;)


Ojojojoj.... já jsem taký ukecaný ? :o
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
Ojojojoj.... já jsem taký ukecaný ? :o


no tak Robbie do toho, ať je tam ta tisícovka ;)
Registrovaný uživatel
:X
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
tak ještě 6 kousků :) chceš povzbuzovat, abys to dokázal ;)

ROBBIE ... DO TOHO ... DO TOHO ... DO TOHO .... OLE OLE OLE OLE ... ROBBIE ... ROBBIE :D
Registrovaný uživatel
ARCHYPOV..... da sa ti nejak poslat meil? mam nejaku otazku...
Registrovaný uživatel
alebo to napisem sem...ako ty platis ked si nieco kupis na aukre u cecha a musis mu poslat peniaze na banko ucet ktory on prave nema v CSOB? chapes ?kolko to stoji atd?
Moderátor
Pošlem mu peniaze v doporučenom dopise. Vyjde to na 58-62,-Sk. Nikdy sa nič nestratilo. Väčší obnos posielam v cennom liste, ale posiela mi ho kamoš každý týždeň cestujúci do Čiech, priamo z ČR. Od nás by to stálo cca 150,-Sk, z Čiech okolo padíka. Inak, s každým predajcom sa na podobnej transakcii dá dohodnúť. Veď aj mince mi chodia poštou, tu nie je problém.
Registrovaný uživatel
cca,60SK doporučený dopis prvá trieda poriadne prelep ,aby poštár nevzal peniaze. ;) Peniaze za dva max tri dni u príjemcu. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
no jasne chlapci...tak to robim tiez-doporucene....ale tomuto som chcel poslat cez paypay ale oni ten paypay uz skomplikovali :( ... moc nechapem aky je to cenny list :(
Moderátor
Je to poistená zásielka. Je to drahšie, ale určite to príde. Môžeš si ju poistiť dajme tomu na 10 000,-Sk a ak by sa nádohou stratila, pošta má povinnosť ti tých desať tisíc vyplatiť. Pri strate obyčajnej zásielky ti tuším vyplatia dvanásťnásobok ceny, ktorú si za odoslanie zaplatil. A samozrejme, pri cennom liste je špeciálna obálka, kde je strata predmetu či listiny z nej prakticky vylúčená.
Registrovaný uživatel
Cenný list:pošta predáva špeciálne plastové obálky ktoré stoja menšia 12SK väčšia asi 18korún tam dáš vložíš obálku vyplníš adresu poistíš od 1 000 do 20 000 domnievam sa,ale poštovné je drakšie od 90 do 150korún,prípad od prípadu. 8)
Pokiaľ môžem doporučiť kúp bublinkovú obálku do obyčajnej vlož buboše prelep,vlož do bublinkovej zalep,ja ešte prelepujem lepiaci spoj páskov,zatial chvala Bohu som nemal jednu reklamáciu. :D
Neboj naučíš sa. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
jano789:radíme o dušu nech konečne aj Ty minieš peniažky. :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
ahaa.ale ved aj doporuceny list sa da poistit.ci nie? ok .tak si budem pytat obalku na cenny list. diky za rady... ;)
ps: ja minam poctivo.az tak ze skoro na to nemam :D :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) jano7B9 v 24. 10. 2007, 22:28. »
Registrovaný uživatel
to je háčik:doporučený list je poistený poštov na 500korún,ale nesmieš zasielať peniaze,preto ja dávam peniaze do bublinkovej obálky prvá trieda za cca 60SK.
Poistený list je drahší cca 100%. ;)
Registrovaný uživatel
ok .zajtra si to na poste zistim.som zvedavy co mi poradia :)
Registrovaný uživatel
jano789: mám pro Tebe lepší návrh, přestěhuj se do naší zaslíbené země - Čech a nebudeš to muset řešit :D
Registrovaný uživatel
Neviem,ale pre rozdiel ceny 30SK na liste to zrejme nespravý :lol: ,ale najlepší ťahač je ženská,kacuro daj pre Jana789 ponuku ktorá sa neodmieta. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
no klidně, máme teď v práci jednu volnou holčinu, která shání chlopa, tak kdyby byl zájem, mohu dělat dohazovače, teda pardón, prostředníka ;)
Registrovaný uživatel
:D tusim som zabludil do zoznamky :D
Registrovaný uživatel
to víš, toto fórum má mnohé skryté tváře a netušené možnosti ;) :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1