Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1739 1740 1741 1742 1743 1744 1745 1746 1747 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Autor je uvedený správne...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofík, jo, v pohodě.
Registrovaný uživatel
Kritizovat umí každej. Je jednoduchý sepsat takovej text.
Ale řešení?
Motá do toho Německo.. Jenže v Německu Merkel vyhrává, lid jí volí. A to je prostě demokracie.
V Čechách si volíme agenta STB a šíbra..to je demokracie.
Co je teda řešení? Diktatura? Chtěl by žít ten pán v Číně nebo Rusku, Nebo u Kima? Tam by kurevsky zaplakal a poznal, co je cenzura.
Mě taky serou muslimové a jejich subkultury, ale sem je přiváděj zákonem volený zástupci lidu...(resp. do Evropy)
V Čechách je většina ateistů, víra křesťanská je terčem dehonestace, ale jak někdo dá do textu plačtivě křesťanský tradice a uprchlíky, najednou se tleská..populismus.
atd.
Já bych třeba postavil islám v Evropě mimo zákon (na základě diskriminace žen a menšin, v něm obsaženou).. ale většina lidí má jinej názor, tak tedy budiž po jejich, to je demokracie.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 8. 10. 2020, 8:55. »
Registrovaný uživatel
Zem je rôznorodá klimaticky, osidlenim tak podobne, mňa zaujima viac moje okolie ako zvyky iného svetadielu, pre turizmus OK, reálne zitie doma je doma...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Paul nedavas dobrý priklad Nemcov ten národ vyvolal dve svetové vojny...
Neverim na tak veľkú evolúciu, zmena krokodíla na bylinozravca. :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
No však ne. Mě se postup Němců taky nelíbí. Ale asi to tak většina chce...To prostě je demokracie.
btw první válku nevyvolalo Německo, šli do ní s nadšením všichni.
Moderátor
Tak to je. Ještě doporučuji od Patočky: Budování státu. Všimněte si, že se této knihy naši politici bojí.
_______________
Moderátor
Kdo tedy vyvolal Světovou válku v roce 1914, to by mně opravdu zajímalo.
Srbsko ne, to bylo vyčerpáno Balkánskými válkami. Anglie a Francie své kolonie měli, Německo sice také, ale zhruba5%
Paule neupsal jste se?
_______________
Moderátor
Jediný, kdo je proti dovozu Islámu k nám jsou právě Zeman a sapol.

Doporučuji si najít, co dělá dcera p. Drahoše. To je ten pán, co má islamisty rád.
_______________
Moderátor
barbar napsal
grofik napsal
Zeman je mimoriadne vzdelaný človek ktorý má aj chrbtovu kosť on si vedel povedať názor aj za sociku načo doplatil,
Slota mal mať zhabane majetky.
Pavel nedá sa porovnávať neporovnateľné...


Zeman je velmi inteligentní a vzdělaný člověk,jeden z největších, nejschopnějšich politiku vůbec v celé naší české a československe historii.. Bohužel věk a zdraví se na něm znatelně podepisuje..

Například v dokumentu občan Havel se mi líbilo jak v mnoha případech fungoval jako rádce Havla, dokonce i v takových věcech jak má vystupovat prezident a to jako autorita,což u Havla byl zásadní problém, nerozuměl politice, byl slabý a ovlivnitelný... Samozřejmě Havel byl dobrák, skromný a srdcař,za to jsem ho měl rád, ale do politiky to bohužel nepatří, možná ano, ale není to to podstatné a zcela zásadní..

Zeman si inteligenci a to dobré v něm prochlastal. Jak už bylo mnohokrát řečeno, schopnost a inteligence se pozná i podle spolupracovníků, které má okolo sebe. Když srovnáme Havla (si určitě vzpomenete), Masaryka (Pátečníci, krom jiných) a vedle něho dáme Zemana s tím jeho Ovečkou, Mynářem a dalšími, je to sešup jak sviňa. Asi jako kdybychom se od vědců s Nobelovou cenou přiklonili k lidem z polepšovny.

Paul napsal
Mě taky serou muslimové a jejich subkultury, ale sem je přiváděj zákonem volený zástupci lidu...(resp. do Evropy)

To ne. Sem je přivádějí ti, kteří od nich inkasují a mají se jak prasata v žitě. Respektive je přivedou poblíž a dál už jim vlastně ani nic jiného nezbývá.
Anebo je sem přivádí válka, "normální" nebo občanská, či nějaký vražedný diktátor a to už je složitější záležitost. I Čechoslováci zdrhali nedávno za hranice. Jenže do Rakouska to nebylo tak daleko.
Paul napsal
V Čechách je většina ateistů, víra křesťanská je terčem dehonestace, ale jak někdo dá do textu plačtivě křesťanský tradice a uprchlíky, najednou se tleská..populismus.
atd.
Já bych třeba postavil islám v Evropě mimo zákon (na základě diskriminace žen a menšin, v něm obsaženou).. ale většina lidí má jinej názor, tak tedy budiž po jejich, to je demokracie.

Asi tak. Na věřící se plive ve velkým, ale jak se to někomu hodí, hned se vytasí s křesťanstvím!
Islám a diskriminace žen, to zase není tak jednoduchý jak se jeví. Ženské v islámu (podle Koránu) zase až tak diskriminované nejsou, to si tam chlapi vyrobili pro zjednodušení. Na druhou stranu, mohamedánec má povoleno mít až 4 ženy (asi i díky tomu, že spousta mužů pochcípalo ve válkách a byl přebytek žen, o které se neměl kdo starat), jenže podle Koránu musí dát každé ženě stejně a drtivá většina na to zkrátka nemá a neuživí víc jak jednu ženu a svých 5-6 panchartů.
U islámu jsou hlavním problémem krvaví imámové. Je to taková verbež jako byli krvaví kněží u husitů, kteří pořád poňoukali k vraždění ostatních, ale sami byli obvykle v klidu a bojů se v první linii nezúčastňovali (obvykle byli v tom kruhu uvnitř vozové hradby). Pomohlo až je po Lipanech nahnali do stodoly a tu zapálili. A přesně tohle by bylo zapotřebí udělat u těch islamistů.
Registrovaný uživatel
Altmann

No s nadšením do ní šli všichni...Francouzi prahli po odplatě za 1871 (a měli daleko největší výdaje na zbrojení)..Rakousko-Uhersko se Srbskem nijak nevyjednávalo..ultimátum a nazdar.
Sud s prachem. Pochybuju, že se někdo chtěl válce vyhnout..Tak jako se ve druhý válce vyhejbali Francie, Británie a USA. Za každou cenu.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Jediný, kdo je proti dovozu Islámu k nám jsou právě Zeman a sapol.

Doporučuji si najít, co dělá dcera p. Drahoše. To je ten pán, co má islamisty rád.


Altmann pozor toto je HOAX.
https://www.forum24.cz/propastna-hloupost-retezovych-zprav-udajna-drahosova-dcera-je-jen-o-sest-let-mladsi-nez-on/

Křivdíte Drahošovi!
Moderátor
grofik napsal
Voľby vyhral hoci "nezávislé" médiá nenechali jednu suchú nitku na ňom...
Nemal rovnocenného súpera... 🎺

Měl spojence jako Tuneldědek a jeho křivohubý synek všichni ti, kteří si díky nim nahrabali a měli nahnáno, že by se to mohlo nějak řešit. Naopak, na protikandidáty se snesla extrémně dehonestující kampaň, sprška smyšlenek, lží, hoven a výkalů atd.
Ostatně, největší sledovanost mají údajně (závislá) média jako N@HA. Nejdůležitější je, aby se kandidující jevil jako mocný Vůdce, který všem ostatním zakroutí krkem (nebo si na ně aspoň došlápne). Že to je nějaký Hitler, Stalin nebo Gottwald, to se přehlíží. Proto bude mít Šógun větší šance než profesor filosofie. Ovšem vyhraje Bureš, protože rozdá víc koblih. Profesor filosofie na to nemá příjmy.
Moderátor
Jasně, ten Hoax jsem zrovna nemyslel to kolovalo, to je pravda.Holky to jsou však šikovné.
_______________
Moderátor
Paul napsal
Altmann napsal
Jediný, kdo je proti dovozu Islámu k nám jsou právě Zeman a sapol.

Doporučuji si najít, co dělá dcera p. Drahoše. To je ten pán, co má islamisty rád.


Altmann pozor toto je HOAX.
https://www.forum24.cz/propastna-hloupost-retezovych-zprav-udajna-drahosova-dcera-je-jen-o-sest-let-mladsi-nez-on/

Křivdíte Drahošovi!

Vidíte. Naprostá blbost, ale je to účinné a ve volbách použitelné. Kdoví, jestli to nešíří Ovečka. Jako bývalý šéfredaktor Blesku, kde si na podobné lži potrpí, s tím má velké zkušenosti. Které použil i v předvolebních kampaníéch.
Moderátor
Pavel_III
Pavle, Vy si to neuvědomujete, ale i demokracie má nějaké mantinely a to co jste napsal není demokratické. Ale já jsem uzavřel příměří a tak zde končím. Bavte se chlapci, já si to jen občas přečtu.
_______________
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-pandemie-nemoc-covid-19-usa-donald-trump-regeneron-lek-prezident.A201008_103325_zahranicni_dtt

V USA už taky nemaj kvalitní kádry? Trump působí jako šašek kompletně, Biden už pán v letech, co rád objímá děti...

Potřebovali by D. Roosvelta jako sůl.

Prezident na videu také opět bagatelizoval pandemii koronaviru. „Nenechte se ovládnout. Nebojte se toho. Porazíte to. Máme nejlepší lékařské vybavení a nová léčiva. Běžte ven a buďte opatrní,“ řekl.


A můžou si tu péču dovolit? Však tam je to s pojištěním všelijak.. Co to ten chlap mele, to se mu to machruje, když má za zádama nejlepší péči a doktory..Narozdíl od plebsu. :shock:
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 8. 10. 2020, 10:21. »
Moderátor
Altmann napsal
Pavel_III
Pavle, Vy si to neuvědomujete, ale i demokracie má nějaké mantinely a to co jste napsal není demokratické. Ale já jsem uzavřel příměří a tak zde končím. Bavte se chlapci, já si to jen občas přečtu.

Demokracie má mantinely, ale vítězí ti, co ty mantinely překračují. Tak to je. Bohužel není nikdo, kdo by jim dal demokraticky po tlamě.
Moderátor
Pavle, já si pamatuji jak matka podává Tonymu pušku a říká jdi. Určitě to znáte.
_______________
Registrovaný uživatel
Niet na príjemné dopoludnie...
Niečo mám, ale juknem častejšie... 👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Altmann napsal
Pavel_III
Pavle, Vy si to neuvědomujete, ale i demokracie má nějaké mantinely a to co jste napsal není demokratické. Ale já jsem uzavřel příměří a tak zde končím. Bavte se chlapci, já si to jen občas přečtu.

Demokracie má mantinely, ale vítězí ti, co ty mantinely překračují. Tak to je. Bohužel není nikdo, kdo by jim dal demokraticky po tlamě.

Slobodné voľby
I vybral Boh Adamovi rebro a stvoril z neho Evu. Potom ju ukázal Adamovi a povedal: ”Vyber si za ženu tú, ktorá sa ti najviac páči.”
A tak sa uskutočnili prvé slobodné voľby... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Pavel_III napsal
Altmann napsal
Pavel_III
Pavle, Vy si to neuvědomujete, ale i demokracie má nějaké mantinely a to co jste napsal není demokratické. Ale já jsem uzavřel příměří a tak zde končím. Bavte se chlapci, já si to jen občas přečtu.

Demokracie má mantinely, ale vítězí ti, co ty mantinely překračují. Tak to je. Bohužel není nikdo, kdo by jim dal demokraticky po tlamě.

Slobodné voľby
I vybral Boh Adamovi rebro a stvoril z neho Evu. Potom ju ukázal Adamovi a povedal: ”Vyber si za ženu tú, ktorá sa ti najviac páči.”
A tak sa uskutočnili prvé slobodné voľby... ;)

Já to znám trošku jinak. Bůh řekl: "Na a vyber si." :P
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy/yvetta-hlavacova-tulip-plavani-la-manche-plavkyne-vrcholovy-sport-odsouzena-talentem-kniha.A201001_165417_ona-vztahy_jup
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Stojí za doplnenie názoru.

Ani som nevedel, že si v češtine (češkovčine :P ) taký dobrý..
Lepší ako v materinskom jazyku.
Tieto kopírovačky sú tak na jedno veľké H...o. (hovno.)
A čo huby? Dalo sa? Nedal si sem toľko obrázkov košíkov ako vlani. Dal si vôbec?
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
grofik napsal
Stojí za doplnenie názoru.

Ani som nevedel, že si v češtine (češkovčine :P ) taký dobrý..
Lepší ako v materinskom jazyku.
Tieto kopírovačky sú tak na jedno veľké H...o. (hovno.)
A čo huby? Dalo sa? Nedal si sem toľko obrázkov košíkov ako vlani. Dal si vôbec?
-s-


Je to na dlhšie písanie, škoda nevšimol si v príspevku autora ktorého som uviedol...

Každý rok je iný Stanikám, vec priorít ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1739 1740 1741 1742 1743 1744 1745 1746 1747 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1