Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
to facctory:obrázkom je jasne daná Janová "orientácia" :mrgreen: :mrgreen: .
Moderátor
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
160 krat 30 je dost..... a ta znacka Z-1 ?komu patri? popripade zaujimavu net stranku... okrem tych beznych ;) keby mas na sklade hod sem .vdaka

ale no.... 8)
Registrovaný uživatel
jano789:máš to na strane 15,Zlatokov Trenčín-Bratislava. :shock:
Registrovaný uživatel
sak citat viem ale na nete nic neni....cesi maju aspon toto http://www.puncovniurad.cz/cz/znacky.aspx a slovaci nic :(
Registrovaný uživatel
jano789:určite majú aj naši,nakoniec pokiaľ bývaš Sereď city tak do Trnavy ,alebo do Nitry to nemáš daleko určite niektoré renomované zlatníctvo má výrobňu čiže nemal by byť problém opuncovať,samozrejme musí urobiť aj skúšku čistoty zlata. ;)
Registrovaný uživatel
no mas pravdu ale asi sa tam len pojdem popytat.do nitry..tolko penazi vysolit len za punc sa mi moc nechce.ved nechcem predavat.ale do buducna dobre vediet,len aby to potom nestalo 5 euro za gram :D
ps:kedze sa jedna o retiazku tak to sa musi kontrolovat kazde ocko nie? :roll:
Registrovaný uživatel
to jano789:pokiaľ budeš chcieť môžem sa opýtať ktoré zlatníctvo vie dať punc,respekívne má právo,doba čakania atď.Samozrejme uznáš sám nikto si nevezme na svedomie potvrdiť rýzosť svojou značkov,pretože dáva tým aj dlhoročnú záruku tá nie je "dva roky".To vieš drahé je odvodené od slovka "drahé". :mrgreen:
Registrovaný uživatel
jasne jasne chapem ...ja som rad uz aj za tie info co si napisal...aspon mam aku taku predstavu
Registrovaný uživatel
ok. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
jano789, Ty si měníš ikonku častěji, než já slipy :)
Registrovaný uživatel
Dovolím si poznamenať viacej sa približuje ku svojej podobe,verím časom bude dokonalý muž. ;)
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Dovolím si poznamenať viacej sa približuje ku svojej podobe,verím časom bude dokonalý muž. ;)

:D grofik mal by si si ty dat nejaku ikonku uz...si jeden z poslednych ;) a pritom mas taky dobry nick 8)
Moderátor
Není. Ještě já si nějak nemohu vybrat tu správnou.
Registrovaný uživatel
to jano789:ďakujem za návrh,ale ja som spokojný zo stavom aký je. ;)
Registrovaný uživatel
grofik..... keby mas obrazok lahsie sa rozoznaju tvoje prispevky ;)
Registrovaný uživatel
to jano789:poznáš ten výrok "jááá su jenom myška sivá". ;)
Registrovaný uživatel
mala otazocka....skor pre slovakov...
aky je poplatok za prevod penazi zo slovenskeho uctu na PayPay ?
diky za odpoved 8)
Registrovaný uživatel
to jano789:je to síce od veci idem dnes do Trnavy škoda nebol som včera dlho na vebe,mohli sme dnes vypiť kávu v Sered city. ;) Niekedy na budúce. :lol: Samozrejme pokiaľ to bude vyhovovať aj Tebe? :shock:
Registrovaný uživatel
jano789 napsal
aky je poplatok za prevod penazi zo slovenskeho uctu na PayPay ?


Prevod penazi "prijem" na PayPay ucet je pre prijemcu bez poplatku z akehokolvek uctu (nielen SK). Plati sa len za "vyber" a to 11.72 Sk ak posielas na svoj ucet a 23.69 Sk ak posielas na iny ucet (cize ked platis) v lubovolnej krajine ktoru paypay podporuje.

http://www.paypay.com/b_menu/user_fees.php?country=196&lang=sk
_______________
Juraj.
Registrovaný uživatel
Este ma napadlo, ze si to mohol mysliet ze kolko zaplatis poplatky v banke z ktorej prevadzas prostriedky na PayPay. Kedze platbu na PayPay posielas tak ze ju posles tusim do Postovej banky a uvedies spravny specialny a variabilny symbol, tak je to spoplatnene ako nornalny prevod z uctu na ucet v ramci SK. Ja to mam v cene baliku sluzieb, ale myslim, ze to v ziadnej banke nebude viac ako 5 Sk.
_______________
Juraj.
Registrovaný uživatel
j-marc.......... diky za odpoved...myslel som tu druhu moznost...som to pozeral na paypay a asi som bol slepy no nakoniec som nasiel...ide o unibanku... http://www.paypay.com/send/?country=196&lang=sk
tu otazku som polozil preto lebo v ponuke mojej banky nieje nijaka kolonka ze...prevod na paypay.. ;)

grofik..... ja kavu nepijem ale colu si mozem dat :D .tak nabuduce ;)
Registrovaný uživatel
:roll: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Trochu my vadilo na tlachárničky,že má len 400 príspevkov,dovolil som ju posunúť do druhej štyristovky. ;)
Registrovaný uživatel
posuniem to na 402 :)

moze mi niekto poradit ci ci existuje nejaky novsi supis poctu pametnych minci CSR A CR? ako je ten z roku 2004? dikes ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1