Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1562 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 1570 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Ať výsledek voleb bude jakýkoliv a vůdčí strana jakákoliv.. (Můj favorit ČSSD to zřejmě nebude) a nebude to zrovna ANO,budu držet palce komukoliv za kormidlem. Jediné s čeho budu mít radost je s jisté kritiky, kterou budu vyhledávat a předcházet na zdejším fóru,jelikož žádná strana není bez fópa, kritiky a kauz...
Staré pořekadlo praví kdo je v čele je nejvíce zranitelný...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Jediné s čeho budu mít radost je s jisté kritiky, kterou budu vyhledávat a předcházet na zdejším fóru,jelikož žádná strana není bez fópa, kritiky a kauz...
Staré pořekadlo praví kdo je v čele je nejvíce zranitelný...


Vy opravdu nechápete principy demokracie. Demokracie je o svobodných volbách a respektování jejich výsledků. Dále ať vyhraje kdokoli a můj názor prohraje, pak budu nové uskupení podporovat do doby, než se svému mandátu zpronevěří. Pokud vyhraje strana mých názorů, či strana opoziční vůči mým názorům a obě se zpronevěří jistým demokratickým principům,, pak budu křičet stejně hlasitě. Zde se totiž nejedná o dětinské postoje primitivního chápání světa, ale o podstatu lidského svobodného žití. V životě jsem několikrát volil lidi, kteří se zcela ve svých názorech zpronevěřili svým původním proklamacím a naučil jsem se je nebránit, ale ozval jsem se a s těmito lidmi již nechci mít nic společného. Demokracie je totiž mnohem víc, než osobní ješitnost, zda vyhrála moje strana, či prohraji ve svém úsudku.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Barbare, konecne rozumny slovo!. Souhlas. Altmane, konkretni jmeno i duvody jsem rekl. Evropa, Numismat: Taky mi ne kazdym nazorem sednou viz Hribovo navrh reseni bytove krize byl slusne receno minimalne usmevny atp. Michalek je asi slusny pedant, ale jsou to lidi kteri dokazou efektivne reagovat na vlastni problemy ve vlastnich radach, ale i na temata kterymi se jako politici zabivaji. Olga Richterova je velice silnazena a osobnost, myslim ze v nasich pomerech by se dala smele oznacit za takovy seminko Thatcherove v nasi politice. Bartos, naprosto bezprecedentni clovek, chytry, bystry, a zda se spravedlivy plny idealu. Hrib dustojny a chytry, kdo videl posledni soukupovo debatu je mu jasne ze tam soupere asertivne rozcupoval argumenty a choval se jako jediny naprosto rozumne. Ferjencik ma vlasy jako kristus ale malo kdo si s nim zada v argumentaci a v reseni problem z patra. Ja je volim od jejich vzniku, to byla takova nevycvalana banda recesistu a zbojniku. Dneska je to formlani strana s jasnym cilem, vidinou i planem. Vyrostli do scela funkcni strany konkurence schopne tem nejvetsim a plne to dokazuji vysledky... Bojim se co by jejich idealy mohl privest budoucnosti, globalni digitalizace smrdi orvelem a vzdycky ty nejlepsi myslenky jini zneuziji nejhur. Ale to jsou spekulace. A zlodeju, lharu, lobistu a komunistickych prebehliku uz mam dost. Tudiz jedina racionalni volba jsou oni.
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 20. 5. 2020, 15:49. »
Moderátor
Pane kolego Evropo
Ja rozumím principům demokracie velmi dobře a mám své bohaté zkušenosti v zemich s její dlouhou tradici..

Pane kolego všiml jste si,že kažete vodu a sám pijete víno..
Přebirate názory, které si osvojujete, formulujete je do svých sofistikovaný představ a prosazujete je ve zdejší diskuzi..

Mě to stačí uvést stručně, výstižně bez adaptace a složitých úprav...
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Tudiz jedina racionalni volba jsou oni.


To je zcela v pořádku, pouze je otázkou, jaký vidí případný koaliční prostor.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Pane kolego Evropo
Ja rozumím principům demokracie velmi dobře a mám své bohaté zkušenosti v zemich s její dlouhou tradici..


Proč zde tedy prasečiny Babiše stále obhajujete a omlouváte? Proč máte stále nasazeny růžové brýle? Proč jste jako podporovatel sociální demokracie ticho k jejich spolčování se s bolševiky? Proč trpíte velké názorové veletoče představitelů sociální demokracie?

A pokud jde o moje názory, pak ty jsou moje, je to moje životní vize. A pokud se shodují s jinými názory, to neznamená, že jsem plagiátorem.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
barbare nech toho už :D
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Otravnykomar napsal
Tudiz jedina racionalni volba jsou oni.


To je zcela v pořádku, pouze je otázkou, jaký vidí případný koaliční prostor.

Prohlaseni piratu z 15.9. 019 Bartoš: S ANO bychom šli do vlády jen bez Babiše a jen tehdy, kdybychom v ní nebyli přívěsek jako ČSSD
Moderátor
Ja je volim od jejich vzniku, to byla takova nevycvalana banda recesistu a zbojniku. Dneska je to formlani strana s jasnym cilem, vidinou i planem. Vyrostli do scela funkcni strany konkurence schopne tem nejvetsim a plne to dokazuji vysledky... Bojim se co by jejich idealy mohl privest budoucnosti, globalni digitalizace smrdi orvelem a vzdycky ty nejlepsi myslenky jini zneuziji nejhur. Ale to jsou spekulace. A zlodeju, lharu, lobistu a komunistickych prebehliku uz mam dost. Tudiz jedina racionalni volba jsou oni.
..
Každý jeden s nich dřív nebo později podlehne pokušení... Budou to drobné fópa, typu kontroverzní lavičky kus za 800 tisíc, až po bezvýznamné, egoistické, ale hlavně dobře zaplacené narušování mezinárodních vztahů (s ekonomickým podtextem) kauz typu Koněv.. Každý jeden bude ve vztahu svých partnerů a děti a všichni víme jak to dnes funguje ve vztazích a co všechno zmužou pocity dobrého zázemí finančního zajištění a určitého postavení, vše zkloubit s poctivou politikou se zahraničními vlivy. Tomu všemu pokušení budou mladí nezkušeni politici vystavení..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Každý jeden s nich dřív nebo později podlehne pokušení...

jj, třeba taková pirátka Krausová ze zastupitelstva hl.m.Prahy, bývalá předsedkyně klubu Pirátů a přítelkyně poslance Michálka se nechala nachytat jako školačka a musela předsednictví položit, ale položit i mandát to už by prý bylo moc :mrgreen:
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Moderátor
Evropa1 napsal
barbar napsal
Pane kolego Evropo
Ja rozumím principům demokracie velmi dobře a mám své bohaté zkušenosti v zemich s její dlouhou tradici..


Proč zde tedy prasečiny Babiše stále obhajujete a omlouváte? Proč máte stále nasazeny růžové brýle? Proč jste jako podporovatel sociální demokracie ticho k jejich spolčování se s bolševiky? Proč trpíte velké názorové veletoče představitelů sociální demokracie?

A pokud jde o moje názory, pak ty jsou moje, je to moje životní vize. A pokud se shodují s jinými názory, to neznamená, že jsem plagiátorem.


Znovu..
Růžové brýle nenosím, to snad mnozí kromě vás z mých příspěvků pochopili..
Komunisty obhajují, jelikož tato strana zde byla již od první republiky a s pohledu historického vývoje v ní nevidím hrozbu, naopak v určitých dekadách byla jediným vhodným východiskem..
Osobně jsem názoru vyvažených politických směru a komunisté patří i dnes do naší politiky ať se vám to líbí, nebo né.
Prasečiny Babiše... Vězte, že je to nejlépe hlidaný politik u nás . V uvozovkách přirozená schopna,, dojna kráva,, a bylo by škoda jeho schopnosti nevyužít...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
.
Komunisty obhajují, jelikož tato strana zde byla již od první republiky a s pohledu historického vývoje v ní nevidím hrozbu, naopak v určitých dekadách byla jediným vhodným východiskem.


V kterých historických dekádách byly komunisté jediným vhodným východiskem a proč? Uveďte historická fakta.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Komunisty obhajují, jelikož tato strana zde byla již od první republiky a s pohledu historického vývoje v ní nevidím hrozbu, naopak v určitých dekadách byla jediným vhodným východiskem

Co to meleš ?
Registrovaný uživatel
Admini
Nešlo by udělat něco jako chlívek? Prasečák
Když se prostě někdo nedá číst tak by si ho dotyčnej mohl zavřít do chlíva
Na tipovani.cz to bylo a fungovalo to parádně
Moderátor
Pane kolego..
Já se na politiku nedívám tak jednostranně.. . Politiku, politické strany vnímám jako celek.. Programy stran se misí od rozumných a potřebných k danému období, až po nesmyslné na které je třeba ihned negativně reagovat viz. migrace,tím samozřejmě nemyslím nějaký radikální zásah, ale rozumně omezující, striktní, pro pobyt dočasné podmínky.. Nejsem nějaký radikální nelida, sám mám rodinu a s historie vím co dokáže rasova nenávist..
Pokud bych se držel vašich zasad, nejspíš bych měl nepřátelé všude.. Podle vaší teorie existuje pouze jedna spravná strana a její případné koalice a pokud má někdo jiný názor je okamžitě nepřátel a nemáte si sním co řicí, také pokud vás některá strana sklame či někdo s partaje, anebo jejich příznivci jsou okamžitě nepřátele... Mám to chápat, že například pokud bude váš soused komunista tak ho ani nepozdravite?
Znate film obecnou školu? kde je zajímavá scéna s hercem Zdeňkem Svěrákem a Janem Třiskou v autobuse s dětmi na výlet , kdy se ptá Svěrák Třísky koho budete volit a poté mu naopak vysvětluje koho on a proč, pusť te si to pochopíte .. Tak asi vnímám politiku já... ;)
Moderátor
Evropa1 napsal
barbar napsal
.
Komunisty obhajují, jelikož tato strana zde byla již od první republiky a s pohledu historického vývoje v ní nevidím hrozbu, naopak v určitých dekadách byla jediným vhodným východiskem.


V kterých historických dekádách byly komunisté jediným vhodným východiskem a proč? Uveďte historická fakta.

Po Mnichovu a následné válce...
Moderátor
Pomůžu vám...

https://youtu.be/5OLe4dwKtMs
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Pokud bych se držel vašich zasad, nejspíš bych měl nepřátelé všude.. Podle vaší teorie existuje pouze jedna spravná strana a její případné koalice a pokud má někdo jiný názor je okamžitě nepřátel a nemáte si sním co řicí, také pokud vás některá strana sklame či někdo s partaje, anebo jejich příznivci jsou okamžitě nepřátele... Mám to chápat, že například pokud bude váš soused komunista tak ho ani nepozdravite?


Ale tyto Vaše dedukce jsem nikdy neřekl, právě naopak jsem schopen brát politiky podle jejich konkrétních činů a podle nich hodnotit jejich pozitiva a negativa. To znamená, že nehodnotím nálepkami demokratické strany, ale hodnotím konkrétní lidi, kteří formulují jejich politiku. Problémem jsou ale komunisté, kteří po celou svojí politickou éru prosazovali pouze třídní boj, porušování všech lidských a občanských práv a samozřejmě základem byla vedoucí úloha. K tomu jim pomáhaly ozbrojené složky, které byly přímo podřízeny ÚV. Prostě jim nevěřím ani v dnešní době, protože jejich současná činnost mně dává za pravdu, kdy se jistě někteří modlí k návratu starých pořádků, aby nám to zase ukázali. To ale neznamená, že nezdravím členy bývalé strany, protože se může jednat o naprosto slušné lidi, kteří ve svém mladém věku a z blbosti vstoupili do strany. Naopak znám několik nestraníků, "antikomunistů," kteří mají bolševizmu v sobě na rozdávání.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 20. 5. 2020, 19:09. »
Registrovaný uživatel
Ano. Komunisté byli správnou volbou po roce 48.
Bylo třeba zlikvidovat kontrarevoluční živly, špiony ze západních armád, buržoasní vykořisťovatele a další třídní nepřátele dělného lidu a republiky.

Bylo třeba rozkulačit sedláky, kteří po generace okrádali běžný lid.

Soudruh Gottwald za pomoci přítele národů a zahradníka lidského štěstí, Josifa V. Stalina se úkolu zhostil se vší vervou.

Naše lidově demokratická republika vzkvétala, ale revanšisté a zrádci uprostřed našich řad se pokusili v tzv. Pražském jaru předhodit naší republiku západu. Naštěstí přijela slavná Rudá armáda a vrátil republiku zpět do rukou soudruhů a soudružek.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Po Mnichovu a následné válce...


Takže po válce byli komunisté jedinou alternativou? Oni nám to při vítězném Únoru zcela prakticky ukázali, kdy nastolili začátek dlouhotrvajícího teroru, který byl založen na politických vraždách, z 98 % okradení všech lidí a to nepočítám všemožná zrůdná znárodňování. :shock:

Já pouze žasnu a přemýšlím, zda to myslíte vážně, nebo si děláte srandu.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Britský premiér, ktorý tak brilantne zvládol brexit, nadšene predstúpil pred kamery a povedal, že zvládnu aj Covid 19. Nebude dávať žiadne zákazy a príkazy, nikoho v ničom nebude obmedzovať. Oni na britských ostrovoch majú kolektívnu imunitu. K tomu doložil: ,,Niektorí ľudia zomrú, ale podstúpime to!"

Potom ho osud dobehol a on sa nakazil koronavírusom, ochorel, bol v nemocnici, lekári mali poplach a rýchle privolávali najlepších odborníkov.

Toto je tá najlepšia ukážka toho, ako vie život napomenúť tých, ktorí, sa cítia bohorovní...

Pekne napísané.
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
grofik napsal
Britský premiér, ktorý tak brilantne zvládol brexit, nadšene predstúpil pred kamery a povedal, že zvládnu aj Covid 19. Nebude dávať žiadne zákazy a príkazy, nikoho v ničom nebude obmedzovať. Oni na britských ostrovoch majú kolektívnu imunitu. K tomu doložil: ,,Niektorí ľudia zomrú, ale podstúpime to!"

Potom ho osud dobehol a on sa nakazil koronavírusom, ochorel, bol v nemocnici, lekári mali poplach a rýchle privolávali najlepších odborníkov.

Toto je tá najlepšia ukážka toho, ako vie život napomenúť tých, ktorí, sa cítia bohorovní...

Pekne napísané.
-s-



Ano. Myslel jsem, že to psal grofík. Ale..

https://evagallova.blog.sme.sk/c/533102/vtipy-o-koronaviruse.html
Moderátor
Je to pořád dokola...
Přeci nikdo to v 48 netušil co se bude později odehrávat! Tenkrát to byla opravdu po Mnichovu jediná volba...
Já žasnu jak si dokážete věci přehodnotit a používat proti..
Moderátor
Paul napsal
Ano. Komunisté byli správnou volbou po roce 48.
Bylo třeba zlikvidovat kontrarevoluční živly, špiony ze západních armád, buržoasní vykořisťovatele a další třídní nepřátele dělného lidu a republiky.

Bylo třeba rozkulačit sedláky, kteří po generace okrádali běžný lid.

Soudruh Gottwald za pomoci přítele národů a zahradníka lidského štěstí, Josifa V. Stalina se úkolu zhostil se vší vervou.

Naše lidově demokratická republika vzkvétala, ale revanšisté a zrádci uprostřed našich řad se pokusili v tzv. Pražském jaru předhodit naší republiku západu. Naštěstí přijela slavná Rudá armáda a vrátil republiku zpět do rukou soudruhů a soudružek.


Paule to snad nemyslíš vážně, nespočetně krát jsme tohle období probírali..
Dám ti jednoduchý příklad.. Představ si že tím obdobím prochaziš Zradny hořký Mnichov, nenávist k bývalým zapadnim spojencům, poté válka kterou prochaziš, přijdeš o kamarady, či příbuzné a komu budeš klást vinu, všichni čechoslovaci plivali na zrádce, kteří se za nás nepostavili.. Celou válku tu hořkost poneseš, pak přijdou Rusové a osvobodí Československo od bojů v Dukelskem průsmyku až po Prahu... Koho budeš v osvobozené zemi volit?
Registrovaný uživatel
To byl černej vtip!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1562 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 1570 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1