Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ocujte scem vam sem dat ostrejsi obrazok tae 2kcs a uz som postupil na img.eu na"obrasek bil ulozen do serveru"a nevim jak dal.............poradte...........help
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
aha uz nemusite radit uz som si poradil........
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem neviete co je to za mincu,viemakurat ze je to maria terezia a je z roku 1763 ale nominal neviem atd...
Moderátor
pokiaľ sa nemýlim, je to denár MT....poprípade ma opravte... ;)
Registrovaný uživatel
facctory:myslis take volaco jak denar ferdinanda I akurat medenny???
Registrovaný uživatel
Denárik, :mrgreen: to mati07,pošly obrázok tej dvojkorunáčky aj druhej strany. :?
Registrovaný uživatel
grofik:zajtra,ale je to cssr a tusim 1985.....a hento ten denarik ma asi jaku hodnotu....?
Registrovaný uživatel
to mati07:musím ťa sklamať táto kvalita cca.30korún. :|
Registrovaný uživatel
no ta strana tej 2 kcs je normalna,jak obycajna..jedna o chyborazbu??podla mna aj ano..je to rok usim 1986?
Registrovaný uživatel
grofik: :'( :|
Registrovaný uživatel
nuz neviem, ale mne ta dvojkoruna pripada, ze sa s nou pohral niekto, kto mal na to vybavenie
Registrovaný uživatel
NENAHRAVAJTE si obrazky na http://imgup.eu/ :evil: :evil: :evil: , po 15 az 45 dni budu automaticky vymazane.co poskodi toto forum lebo sa strati obrazok o ktorom sa tu diskutovalo.pre dokaz pozri sem
http://imgup.eu/ucty.html
Registrovaný uživatel
ja sa prikláňam taktiež ku tomu názoru,určite nie je vydaná v takom prevedení mincovňov.
Registrovaný uživatel
jano789:sak ale toto je sila teraz som sa to naucil cez hento............a uz na to musim zabudnut.......a pritom ste mi to na 12 strane radily xcez hento.........
Registrovaný uživatel
mati07:ukladacích serverovna fotky je hodne vyhľadaj iný. ;)
Registrovaný uživatel
halooo :) sice sa to netyka minci ale mam takuto otazku- kde mi spravia punc na zlatu retiazku ked tam neni?da sa to?za kolko $$$ ?dakujeeem ;)
Registrovaný uživatel
jano789:puncovú značku môže na retiazku dať,Puncovný úrad Trenčín,f.Zlatokov,Solitér poprípade zlatník čo má pridelenú svoju značku puncovným úradom.Cena sa pohybuje od 20 do cca 50 SK za gram,ale neber ma za slovo,niektorý lakomec môže pýtať aj viac. ;)
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 4. 10. 2007, 18:16. »
Registrovaný uživatel
ooo diky za radu.ps: nevies kto ma puncovnu znacku Z-1 ?? zeby zlatokov??? :roll:
Registrovaný uživatel
cooo????20-50 za gram?????????????????teraz som si vsimol......sak sa nedoplatim :(
Moderátor
Jano...no,no,no.....čo to prosím ťa máš za ikonu????? :roll: :roll: Ty snád zbieraš mince....alebo také slečny??? :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Áno-Zlatokov Trenčín-Bratislava. :shock: Čeče.
Registrovaný uživatel
ale vcera som neco skusal ...je to len na tri dni...takze len do zajtra :D :D ked ukazto.com mi ukradlo ikonku ;)
Registrovaný uživatel
Jano zlatníci pokiaľ nemajú svoju puncovnú značku tak platia puncovnému úradu cca 30SK.za gram. :shock:
Moderátor
dobre....ešte deň to nejak vydržím...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1