Moderátoři: smith
nebo byly levnější...
Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Dnes jsme brousili prahy u dveri a pod jednim sem nasel CSSR 10 halir😃.
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Zrovna má na očích 10 hal. (komunistický) od asfaltu, který jsem vytáhl při opravě lišt okolo parket. Před cca 30 lety jsem viděl podbitý strop a místo zátek Ag pětimarky. Bohužel jsem to neobjevil já, ale známý. Tenkrát zrovna Ag pěkně vylétlo s cenou nahoru.
Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

