Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

Diwous

Uživatel
#3531 - 23. 3. 2020, 13:33

Diky Jacxi, udelal mi radost. Zjistil jsem, ze se drazil v roce 1979 u Lanze.

Jinak ikonka byla asi velka, dal jsem ji pryc. Zkusil jsem upravit a 60x60 pix nahrat pres Google Drive, pak Dropbox ale neslo mi ani jedno, tak to bude bez ikonky. :-)

oliver

Profilový obrázek
Moderátor
#3532 - 23. 3. 2020, 13:52

ikonky mam nejaky na svem serveru (treba i jacxovu), takze kdyz mi posles puvodni (nebo i zmensenou, pokud jsi to zmensil spravne), tak Ti ji tam muzu hodit taky. urcite lepsi, nez aby to tady delalo ty cviky, co pred chvili.

btw. i me se ten grosik libi, jen neni moc dobre vyfocenej a vypada, jako by mel dost neprijemnou patinu.

Diwous

Uživatel
#3533 - 23. 3. 2020, 14:14

Diky Olivere, poslu rad. Max 60x60 pix souhlasi?

Re grosik, fotku jsem orizl, nevim jak spatne, co bys poradil? Svetlo? Zaostreni?
A taky se zeptam na patinu, co je s ni spatne? Stare patiny poznam ty pekne duhove. U tech “sirnych jater” moc nevim. Je to tento pripad? Rad se dozvim vic, predem diky! 🙂

xjert01

Uživatel
#3534 - 23. 3. 2020, 14:17

Ta patina mininalne z fotek pusobi trochu umele. Jinak ale krasny grosik, to bez debat.

elsky

Uživatel
#3535 - 23. 3. 2020, 14:18

A v roce 1979 už tuhle patinu měl? Vypadá jak z Aukra 🙂

Diwous

Uživatel
#3536 - 23. 3. 2020, 14:24

To nemam poneti 🙂 Na Acku se objevil, nicmene u Lanze jsem jej dohledal. Tak mu patina asi byla “oblecena” mezicasem. 🙂

oliver

Profilový obrázek
Moderátor
#3537 - 23. 3. 2020, 14:41

no nechtel sem to tak naservirovat, ale je zrejme umela (mohla by to byt jeste blbe vyfocena chloridova, ale pokud, tak je stejne umele upravena). zde zbytecne na silu, kdyby to byl nejaky 100x sjety V4 melo by to sve opodstatneni, ale zde je velice hezky relief a ty tmave plochy nejsou potreba.

ale to je jak se vsim, kratke sukne stridaji dlouhe atp., driv to proste bylo asi v mode 😃

foceni - idealne rozptylene svetlo z leveho horniho rohu, spravne nastavit vyvazeni bile a se ucit, se ucit, se ucit 🙂

ikona 65x65 a asi je lepsi, kdyz to zmenseni udelam sam - pokud by mela byt nekde transparentni a nebo i kvuli "citelnosti". ono to totiz neni "just press the button", jak maji vsichni u vseho radi (existuje rada "zmensovacich" algoritmu a ne kazdy je dobry na ikonky) 😁

Diwous

Uživatel
#3538 - 23. 3. 2020, 15:59

Diky Olivere, alespon si zvyknu ty patinky rozpoznavat, zatim jsem se v tom moc nevrtal. Priznam se, ze i tak se mi grosik moc libi a za me lepsi, nez "usmudlany nebo nablejskany". Ale mas recht, je to otazka mody a vkusu. Nekdo rad sukni dlouhou, nekdo kratsi... 😃

S focenim to bude slozitejsi. Uz jsem se alespon naucil orezat fotky aby byl lic i rub stejne velky, ale stale to fotim mobilem, uceni to bude asi delsi...

Re ikonka, poslal jsem mailika. Bylo to tezke rozhodovani mezi PG s kontramarkami co se mi obzvlaste libi nebo maji zajimavy pribeh jak se ke mne dostaly.

1) Jihlava & Rezno
2) Shaffhausen & Kempten
3) Augsburg & Ulm & Erlangen

Nakonec jsem vybral cislo 2. Ale to uz jsme se od Jana dostali daleko... 😁

cooler

Uživatel
#3539 - 23. 3. 2020, 18:14

Skutečně moc hezký grošík, gratulace a tiše závidím.

oliver

Profilový obrázek
Moderátor
#3540 - 23. 3. 2020, 22:44

ahoj, zneuziju Tvoji ikonku ke vseobecne osvete, sorry 🙂

na email samozrejme pak odpovim.

predne jsem dnes zminoval vyvazeni bile, to co jsi mi poslal, je typickej smoula (btw. to mi kdysi udelala televize, nez odesla do kremikoveho nebe).

takze spatne, bez vyvazeni bile:

Obrázek vložený uživatelem

po korekci, ale stejne trochu ujeta do cervena, ale nechtelo se mi s tim uz drbat (je lepsi ale uz spravne fotit a korekci nemuset delat):

Obrázek vložený uživatelem

a zde mas ikonky - pokud chces, aby bylo lepe poznat, co to je, doporucuju tu prvni, pokud trvas na tom, aby tam byly obe mareny, tak druhou a pokud chces videt celej grosik, tak posledni, ta ma i transparentni okraje (vhodne pro toto forum a jeho barvy). az si nejakou vyberes, poslu Ti trvaly odkaz, kde bude ulozena.

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.