Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

jacx

Moderátor
#291 - 8. 12. 2008, 00:26

na to možná také dojde - snad najdeme u kolegů sběratelů při diskrétním zachování anonymity pochopení

kacuro

Uživatel
#292 - 8. 12. 2008, 00:28

chtělo by to více nadšenců jako jsme my ... po roce fungování pobočky moc členů nemáme, když se to srovná s těmi kvanty, co draží grošové mince třeba na aukru ....

PEHU_

Uživatel
#293 - 8. 12. 2008, 08:12
chtělo by to více nadšenců jako jsme my ... po roce fungování pobočky moc členů nemáme, když se to srovná s těmi kvanty, co draží grošové mince třeba na aukru ....

hmm a co udělat pro to, aby nás bylo více?

llibor

Uživatel
#294 - 8. 12. 2008, 08:24

Milujte se a množte se.

oliver

Moderátor
#295 - 8. 12. 2008, 08:26

😁 😁 😁

PEHU_

Uživatel
#297 - 8. 12. 2008, 09:24
😲 To zní sice perfektně a kdyby záleželo jen na mne,jsem pro každou špatnost(vyrůstala jsem totiž s bratry a nejspíš se to na mě nějak podepsalo) , ale nevím,nevím,toto mi u manžela neprojde. Už tak se tváří nějak divně,že si někde píšu s chlapama. A ta ochranka v kacurovi,skvěle promyšlené,fakt se mi to líbí. 😃 Ale děkuju, nevím jak kacuro,ale já jsem podstěna pozváním.

Moc se Míšo nesměj a koukej se pořádně snažit 😋

Dracek

Uživatel
#298 - 8. 12. 2008, 09:42

Jen počkejte, až Vás bude víc, nekoupíte si už na Aukru vůbec nic... 😁

Co se týče nahlídnutí do cizích větších sbírek, chce to většinou dlouhodobější dobrý kontakt s vlastníkem, jinak většinou nic nikdo neukáže. Já jsem třeba až po cca 2 letech vyrazil ze známého, že má mimo denáry a groše i velmi pěknou velkou sbírku z období Rudolfa II., kde potřebuji studijně spoustu věcí nafotit(a snad časem i publikovat) a dokonce slíbil, že mi co potřebuji v lednu přinese z trezoru a poskytne k nafocení. Takže pokud se zadaří u tohoto, můžu potom začít zkoušet i focení grošů, kterých má minimálně několik desítek(mozná i pár stovek) 😐

http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

kacuro

Uživatel
#299 - 8. 12. 2008, 10:53

Dracek: tak ho zkus trochu zpracovat a ať se přidá k nám do bandy 😉 přeci jen už v databázy na netu nějaký studijní materiál je a tak když se přidá více takových, bude to pro dobro všech!

Michaela

Uživatel
#300 - 8. 12. 2008, 11:49
Moc se Míšo nesměj a koukej se pořádně snažit 😋

Já už mám jednoho malého sběratele splněného. 😉 Ale znám pár jiných,kteří by se měli snažit o další sběratelskou generaci (..jenže oni si radši kupujou např.želvičky 😋 )

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.