Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

oliver

Moderátor
#181 - 17. 11. 2008, 01:38

Tak je to opravene, ted by to melo slapat dobre (chyba nebyla na me strane)... odkaz je stejny, tedy znovu, prosim, prosim, prosim... vyplnte jednoduchy formular pro podpreni studie "Groše Jana Lucemburského s pětilistou růžicí jako rubním rozdělovacím znaménkem"

Denarius a jeste jeden clovek, vim, ze jsem otrava, ale poslete to prosim tam jeste jednou... omlouvam se a dekuju dvojnasob

a ostatni - Dracek, Archy, Kekule, Topa, Pehu, Jeanc, Max, Kacuro, Grofik, Llibor, Honza22, Patason, Vassilij, Jano789, Michaela a dalsi... prosim o par vterin / minut a vyplnte to prosim... i kdyz tu ruzici nemate, smysl to ma kvuli statistice...

PEHU_

Uživatel
#182 - 17. 11. 2008, 09:43
dekuju za ohlas... krucis, opravim to, naprogramuju to sam teda 👿 ... me to jede... ae obcas to tu hlasku hodilo a vse se poslalo

Jsem ti to poslal uz vcera a vse se tvarilo jako OK. Chces to poslat jeste jednou?

Archypov

Moderátor
#183 - 17. 11. 2008, 10:12


Dostal som od dobrého kamaráta tieto obrázky, rád by som sa s vami o ne podelil. Asi vieme o čo ide, však?

Denarius

Uživatel
#184 - 17. 11. 2008, 10:19

Mohu se drze zeptat z jaké to je literatury?

Archypov

Moderátor
#185 - 17. 11. 2008, 10:24

kekule ví, nevím, zda li odpoví... 😎

Archypov

Moderátor
#186 - 17. 11. 2008, 10:28


Toto foto som taktiež dostal, bohužiaľ bez lícnej strany (snáď sa k nej ešte dostaneme). Vyzerá to taktiež na ružicu, podľa rubného... (2 a-c) by malo ísť o jacxov I. typ. Ale toto berte úplne s rezervou, okrem tejto fotografie nemám v podstate nič bližšie.

jacx

Moderátor
#187 - 17. 11. 2008, 10:43

ano rubní značka pětilistá růžice
lev tvar A - takže ro typ I.- III
rubní značka je ze skupiny 2a-c takže odpovídá jak Archy správně píše I. typu
Archy prosím (a hodně) - zkus sehnat i líc a poslat scan

  • zároven bude třeba začít odlišovat nejedná li se o minci již námi pro tuto problematiku zpracovanou, aby nedocházelo k duplicitnímu zařazení

oliver

Moderátor
#188 - 17. 11. 2008, 10:44

me se zda, neni to spis utvar v hradeckem nalezu uvadeny jako typ 12.?

Archypov

Moderátor
#189 - 17. 11. 2008, 10:50

Oliver: Vidíš dobre, ale takýto útvar by raziči sotva chceli mať na groši. Asi ide o "degenerát" (zrejme ružicu), ktorý Vorlová nevedela dobre zaradiť. Každopádne sa našiel iba jeden kus v tomto náleze, svedčí to o tom, že zrejme naozaj pôjde o ružicu. Toto si mohla trochu odpustiť, mohla to skúsiť priradiť bližšie (mala tie mince v ruke), alebo to mala popísať ako neidentifikovateľné znamienko.
Jacx: Pokúsim sa...

oliver

Moderátor
#190 - 17. 11. 2008, 10:50

dekuju vsem, kteri uz hlasovali, ostatni prosim o totez. kdo hlasoval vcera jeste s tim spatnym formularem a fungovalo mu to, prosim znovu s timto novym, takze PEHU prosim ano.

a pak tam mam jeden prispevek bez identifikacniho cisla (budiz), ale je tam pocet grosu u typu I. jeden, ale celkovy pocet neni uveden. tento hlas je k nicemu. bude ignorovan. kdo to ma na svedomi a muze to opravit, bude to fajn. jestli je to mysleno tak, ze vite o nekom, ze ho ma a pritom ale nevite, kolik ma grosu celkem, bude lepsi ho do pruzkumu nezarazovat (statistiku to spis zkresli nez upresni).

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.