Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

Garfield52

Uživatel
#91 - 30. 9. 2010, 13:28
😋 Na ty bych se ráda podívala. To s tím tvým přítelem jistě nebude až tak horké, nebo byl nějakej divnej 😎 .

Měl jich hodně, ale samé "šoupance", něco jako plíšky z brnění.

Archypov

Moderátor
#92 - 30. 9. 2010, 14:29
Ale jo. Ale musím pro to dojít do banky. Pak to naskenovat, pak do sem nacpat. Tak vydržte.

Tak OK, berieme na vedomie. Ale nezabudni na nás. 😮

Michaela

Uživatel
#93 - 30. 9. 2010, 21:19
Měl jich hodně, ale samé "šoupance", něco jako plíšky z brnění.

Dlouholetý sběratel PG a má jen samé plíšky z brnění ? To mi prostě neštimuje.
Na ty tvé grošíky jsem zvědavá čím dál víc,věřím,že můžou být excelentní a sednu si na zadek,ale své plíšky z brnění k vůli tomu nepřestanu mít ráda. 😉

oliver

Moderátor
#94 - 1. 10. 2010, 07:44

Chvili to tu nesleduju a koukam, ze se nejakej popichovac nedobrej otira o muj gros... doufam, ze aspon to, co vybali bude stat za kouknuti...

Mily Garfielde52, sbirka kazdeho z nas odrazi to, na co ma, kolik toho sbira a jaka obdobi. Ja mam na rozdil od tebe zrejme ponekud sirsi zaber a spickova kvalita me sice potesi, ale ne za kazdou cenu. Ja ti tve uzasne a prekrasne grose preju, kor, pokud jsi jich nabyl cestne a legalne. Presto nechapu, co te vede k tem lascivnim kecum, co tu mas. Mozna udelas lip, kdyz se misto kritiky cizich minci budes starat o ty sve v bance... 😉

Misak33

Moderátor
#95 - 1. 10. 2010, 07:55
Chvili to tu nesleduju a koukam, ze se nejakej popichovac nedobrej otira o muj gros... doufam, ze aspon to, co vybali bude stat za kouknuti... Mily Garfielde52, sbirka kazdeho z nas odrazi to, na co ma, kolik toho sbira a jaka obdobi. Ja mam na rozdil od tebe zrejme ponekud sirsi zaber a spickova kvalita me sice potesi, ale ne za kazdou cenu. Ja ti tve uzasne a prekrasne grose preju, kor, pokud jsi jich nabyl cestne a legalne. Presto nechapu, co te vede k tem lascivnim kecum, co tu mas. Mozna udelas lip, kdyz se misto kritiky cizich minci budes starat o ty sve v bance... 😉

Dobre receno...

Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/

jacx

Moderátor
#96 - 1. 10. 2010, 08:02
Chvili to tu nesleduju a koukam, ze se nejakej popichovac nedobrej otira o muj gros... doufam, ze aspon to, co vybali bude stat za kouknuti... Mily Garfielde52, sbirka kazdeho z nas odrazi to, na co ma, kolik toho sbira a jaka obdobi. Ja mam na rozdil od tebe zrejme ponekud sirsi zaber a spickova kvalita me sice potesi, ale ne za kazdou cenu. Ja ti tve uzasne a prekrasne grose preju, kor, pokud jsi jich nabyl cestne a legalne. Presto nechapu, co te vede k tem lascivnim kecum, co tu mas. Mozna udelas lip, kdyz se misto kritiky cizich minci budes starat o ty sve v bance... 😉

není co dodat

....... "Presto nechapu, co te vede k tem lascivnim kecum, co tu mas"......
nechápu ani já
Howgh

ambrosius

Uživatel
#97 - 1. 10. 2010, 08:11

Upřímně řečeno také nevěřím ve zveřejnění grošíků. Když už bych je měl, tak si je alespoň vyfotím ať se mám s čím mazlit, když odpočívají v bance.

turtleoverhead

Uživatel
#98 - 1. 10. 2010, 08:28

Garfield52 napsal/a:

Já bych si takový do sbírky nedal..

🙄
Mně tyhle výroky připadají infantilní a snobské. Podobně jako:
"Mně můj bohatý tatínek koupil lepší koloběžku héééč a nikomu ji nepůjčím." 😈

Archypov

Moderátor
#99 - 1. 10. 2010, 13:29

No ale zvedavý na jeho nádhery som aj tak. Garfield52 nedaj sa znechutiť, všetci ti len závidia, veď to poznáš zo základky. 😉 Tak ukáš tie maškrty čím skôr, skoč do banky a nafoť ich. Alebo radšej počkáme kým ti dajú občianku? 🙂
Ale nie, som zvedavý.

Garfield52

Uživatel
#100 - 1. 10. 2010, 14:53
Upřímně řečeno také nevěřím ve zveřejnění grošíků. Když už bych je měl, tak si je alespoň vyfotím ať se mám s čím mazlit, když odpočívají v bance.

Koukat na fotky mincí, to je stejné jako kdyby v galerii místo obrazů vystavovali jejich fotografie.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.