Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

Michaela

Uživatel
#471 - 14. 4. 2008, 21:43

Ještě dodateček, Vladislavů pár již mám,zřejmě to není podmínka,ale všichni mají 15 mm, tento má 14 mm. Ale to asi není neobvyklé. Prodejce byl velký znalec, mám od něj ještě jednoho údajně Ludvíka a je to jasný Vladislav, ale pěkný Vladislav. 😉 Za to tento, vážně nevím. 🙄 Děkuji za jakýkoliv názor. 🙂

Archypov

Moderátor
#472 - 14. 4. 2008, 22:15

WLADISLAVS SECVNDVS

Archypov

Moderátor
#473 - 14. 4. 2008, 22:16

Míša, nabudúce ten scan zmenši ešte aspoň na jednu štvrtinu, to už si ozaj vezmeme lupu... 😋

Michaela

Uživatel
#474 - 15. 4. 2008, 07:13

Dík Archy 🙂 a pak,že na velikosti nezáleží. 😉 Budu se snažit příště polepšit. 😎

Michaela

Uživatel
#475 - 4. 6. 2008, 07:11

Věřím, že pan Jechota je dobrý numismatik,ale hádala bych se,že se jedná o Vladislava 😉 ,řekla bych,že je to Luďa jako vyšitý. 😉
http://www.aukro.cz/item374624401_bily_peniz_vladislav_ii_jagelonsky.html

Pěkný 😃 , toho ještě nemám. 🙂

jacx

Moderátor
#476 - 4. 6. 2008, 07:46

JJ řekl bych, že to má to napsaný v opisu LUDOVICVS

Michaela

Uživatel
#477 - 4. 6. 2008, 07:53

Díky Jacx za potvrzení mé doměnky. Za to ti možná prominu ty vyfouklé grošíky tento týden z aukra. 😉

jacx

Moderátor
#478 - 4. 6. 2008, 11:29

Michaela - to se omlouvám, taky jsem si toho všiml, ale to víš ta sběratelská vášeň
na druhou stranu ten ,,Václav IV. - opět zajímavý" (komentoval jsem jej tuším v rubrice Václav IV) se mi taky dost líbí
uvažoval jsem o něm a jedním z důvodů proč nakonec NE je i to že přihazuješ Ty
ale uplně 100% gentleman nejsem a další důvod je, že podobný mám, i když ne s tak hezkou korunou a tak zřetelným trnem
takže další souboje jsou velice pravděpodobné

Michaela

Uživatel
#479 - 4. 6. 2008, 14:49
Michaela - to se omlouvám, taky jsem si toho všiml, ale to víš ta sběratelská vášeň na druhou stranu ten ,,Václav IV. - opět zajímavý" (komentoval jsem jej tuším v rubrice Václav IV) se mi taky dost líbí uvažoval jsem o něm a jedním z důvodů proč nakonec NE je i to že přihazuješ Ty ale uplně 100% gentleman nejsem a další důvod je, že podobný mám, i když ne s tak hezkou korunou a tak zřetelným trnem takže další souboje jsou velice pravděpodobné

Zlobíš Jacx . 😈 Ale samozřejmě to chápu 😉 a dík,jestli mi odpadne aspoň jeden konkurent ve Václavovi IV. 🙂 ,ještě nějak na Libora na MadRab a na další konkurenty. 🙄

talian

Uživatel
#480 - 28. 7. 2008, 17:41

Zdravím ,
mám takovoudle pidi, pidi, mincičku a prosím jestli někdo ví co to je zač. Našel jsem jenom ,že to městský peníz Horní Lužice , Zhořelec a to je vše. Nějaký rok a jestli se mince běžně vyskytuje jsem vůbec nenašel 🙄 a nebo jsem blbě hledal 😎 Dík za každou reakci

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.