Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

Michaela

Uživatel
#431 - 13. 2. 2008, 21:13

Nevadí,že ho nemáš rád,aspoň je o konkurenci v jeho mincích míň. Co se týče Zikmunda,jeho doba byla nelehká a přiznejme si,že i Husité nebyli žádná neviňátka, kolik vypálili vesnic a zabili lidí,kteří nechtěli přejít na jejich stranu. 😉

kacuro

Uživatel
#432 - 14. 2. 2008, 08:08

ano, my husité nemáme rádi černoprdelníky a proto jsme jim škodili a s nimi bojovali. když se ale podíváš na zločiny černoprdelníků, tak musíš uznat, že katolická církev je nejvražednější ogranizace, která má nejvíce špinavé ruce od krve - inkvizice, křížové výpravy, židovské pogromy, války ..... takže těch několik desítek milionů (ne-li stovek) proti pár desítkám tisíc je jistě velký rozdíl 😉 a to v tom ještě nepočítám miliony lidí, které násilím přetáhli oni na svou víru nebo téměř vyhladili!! - různí evropští pohané, indiáni, australští domorodci a další. takže husité byli proti nim beránci, kteří jen chtěli očistit církev. křesťanská církev šíří odjakživa svou "Lásku k Bohu" mečem a ohněm!!!

a zikmund byl podlý zrádce, který jen házel sliby a hrál černoprdelníkům do karet, nebo se spíš jimi nechal přitlačit ke zdi! ty voe Tys mě rozčílila 😃

Michaela

Uživatel
#433 - 14. 2. 2008, 16:22

😆 Tak to jsem neměla v úmyslu 😁 ,nic proti husitům nemám a černoprdelníkům samozřejmě nefandím. Ale něco nevysvětlitelného mě prostě k Zikmundovi táhne. 🙄 Nechci se jej zastávat byl lump,to ano . 🙂 Už si klidný Kacuro? 😉

kacuro

Uživatel
#434 - 14. 2. 2008, 16:27

nééééé ... dokud nerozlámeš všechny jeho zkur.... peňouzkyyyy 😈 a začneš ho nenávidět tak jako kacuro!!! tak sestro, učiň to rozhodnutí!! 😈

Radek Deraha

Uživatel
#435 - 14. 2. 2008, 16:32

😁 😁

llibor

Uživatel
#437 - 14. 2. 2008, 21:53

kacuro: Příteli, Tvé rozhořčení na mě působí dojmem, jako by jsi snad ani nebyl rád, že se odstraní křivdy způsobené katolické církvi a konečně se jí vrátí ta trocha majetku, který si tato mírumilovná církev vydřela vlastní pílí, těžkou prací a příspěvky příslušníků církve.

kacuro

Uživatel
#438 - 15. 2. 2008, 04:19

llibor: přesně tak !! nic jim nedat 😃

grofik

Profilový obrázek
Uživatel
#439 - 15. 2. 2008, 14:09

Ja nemám rád husitov,len kopa falšovatelských dielní ostala po nich. 👿

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Michaela

Uživatel
#440 - 14. 3. 2008, 10:37

Zdravím, mám prosbu,mohli by jste mi poradit.Týká se to minci se lvem, ať už v literaturách nebo v aukcích,každej jim říká jinak, někdo kruhový peníz se lvem,někdo husitský peníz, někdo peníz Jiřího z Poděbrad... jeden čas jsem si myslela,že v tom mám jasno, ale už jsem zas na pochybách. Jak to s tou mincí se lvem ve skutečnosti, prosím vás, je ?
Předem mnohokrát děkuji za objasnění .

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.