Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

patason

Uživatel
#301 - 20. 12. 2007, 20:28

No, je to asi 14dní, co jsem psal dopis ing. Tůmovi, zda bychom se mohli, co by firma, účastnit výběrového řízení na námět no a odebrat jich taky pár chceme...

Tomako

Moderátor
#302 - 20. 12. 2007, 21:19
No, je to asi 14dní, co jsem psal dopis ing. Tůmovi, zda bychom se mohli, co by firma, účastnit výběrového řízení na námět no a odebrat jich taky pár chceme...

no jestli si psal pred 14 dnima tak jste to nemohli stihnout,komise hodnotila navrhy 23.rijna a 8.listopadu bankovni rada vitezny navrh schvalila
(dle informaci z webu CN😎.
A zajemci o tuto minci by si meli pospisit s predobjednavkou,myslim ze o tuto minci bude docela zajem.

patason

Uživatel
#303 - 20. 12. 2007, 22:17

hm... a kde že se to dá na tom webu ČNB najít? Můžeš mi prosím poslat odkaz?

Tomako

Moderátor
#304 - 20. 12. 2007, 23:14
hm... a kde že se to dá na tom webu ČNB najít? Můžeš mi prosím poslat odkaz?

Michaela

Uživatel
#305 - 21. 12. 2007, 06:27

😕 😃 Hmmm,to už vážně bude u ČNB nejspíš vše zamluvené,ale u Slupu měli jako obec nárok na prvotní objednávku,co vím. Mělo by to u pivovaru fungovat obdobně. A v nejhorším případě,jestli u ČNB to již nepůjde,doporučuji se rychle obrátit na Jr.Radek Hrdina - Numismatika BARON ,měl by jich ještě pár mít nezamluvených (tajné zdroje 😉 a spoň včera tomu tak ještě bylo.)

Tomako

Moderátor
#306 - 21. 12. 2007, 15:38
😕 😃 Hmmm,to už vážně bude u ČNB nejspíš vše zamluvené,ale u Slupu měli jako obec nárok na prvotní objednávku,co vím. Mělo by to u pivovaru fungovat obdobně. A v nejhorším případě,jestli u ČNB to již nepůjde,doporučuji se rychle obrátit na Jr.Radek Hrdina - Numismatika BARON ,měl by jich ještě pár mít nezamluvených (tajné zdroje 😉 a spoň včera tomu tak ještě bylo.)

u CNB to asi nepujde protoze CNB ma na prodej minci smluvni partnery.Zkusil bych dotaz v Jablonexu(mint.cz) tam se mince razi.U Barona pres jejich stranky zlate mince predobjednat nejdou delsi dobu(ja to nastesti stihnul),ale jestli ma Michaela tajny zdroj tak to zkus mailem nebo telefonem.Dalsi moznost je e-mince.cz a slovenske nunofi tam maji Plzen jeste v nabidce.Na jinejch e-shopech sem ji uz nenasel nebo pokud ano tak za ponekud vyssi cenu.Jestli ma pivovar narok na nejake mnozstvi (napr. pro reklamu ci obchodni partnery) tak uz takovou nabidku zrejme nekdo v pivovaru dostal pripadne asi mel vcas poslat pozadavek.

jano7B9

Uživatel
#308 - 21. 12. 2007, 19:29

cototo?

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

pavelgregor

Moderátor
#309 - 21. 12. 2007, 22:11

Alespoň pár deka stříbra. N ic normáního jsem tam neviděl. 😞

PEHU_

Uživatel
#310 - 23. 12. 2007, 13:01

Poslední dobou se moc nepovídá o drobných mincích. Tož kdo co víte o této minci?


Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.