Moderátoři: smith, Koniáš

Profilový obrázek
jano7B9

Příspěvky: 10 705
Uživatel

Zaregistrován:
26. 7. 2007

#1 20. 6. 2008 23:21:26

haloo 👿 😋 😈

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Profilový obrázek
grofik

Příspěvky: 22 557
Uživatel

Zaregistrován:
23. 10. 2006

#2 21. 6. 2008 8:08:24

:shock: 🙄 no je otvorená.😉

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Profilový obrázek
Admin

Příspěvky: 4 912
Admin

Zaregistrován:
30. 11. 2006

#3 21. 6. 2008 10:19:41

Zamknuta? Ted jsem to moc nepobral. Vo co ide? :-)

https://www.infofila.cz/ ... on-line magazín plný filatelie a sběratelství
https://eshop.infofila.cz/ ... eshop pro všechny sběratele
https://pomfila.cz/ ... eshop na filatelii, filokartii, numismatiku, notafilii, odznaky
https://www.worldphilately.com/ ... katalog - ceník poštovních známek
https://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
https://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie

Profilový obrázek
jano7B9

Příspěvky: 10 705
Uživatel

Zaregistrován:
26. 7. 2007

#4 21. 6. 2008 21:26:55

co sa cudujete obidvaja? proste vcera vecer bola tema Diskusia na tému drahé kamene uzamknuta a nechapal som preco .ja som si tam chcel potlachat😉

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Profilový obrázek
facctory

Příspěvky: 1 951
Moderátor

Zaregistrován:
25. 4. 2007

#5 21. 6. 2008 21:38:53

možem potvrdiť...bola zamknutá....

Profilový obrázek
jano7B9

Příspěvky: 10 705
Uživatel

Zaregistrován:
26. 7. 2007

#6 21. 6. 2008 21:59:21

diky kamos😃

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Profilový obrázek
facctory

Příspěvky: 1 951
Moderátor

Zaregistrován:
25. 4. 2007

#7 21. 6. 2008 22:00:12

nie je zač...pomaly by ti ani neuverili....

Profilový obrázek
grofik

Příspěvky: 22 557
Uživatel

Zaregistrován:
23. 10. 2006

#8 22. 6. 2008 22:15:48
nie je zač...pomaly by ti ani neuverili....

obaja kecáte 😆 je to open a stále.😎

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Profilový obrázek
Admin

Příspěvky: 4 912
Admin

Zaregistrován:
30. 11. 2006

#9 25. 9. 2008 11:22:34

Hod si do mineralu reklamu na tve aukce - nejaky mensi vypis urcite by to mohlo pomoci...

https://www.infofila.cz/ ... on-line magazín plný filatelie a sběratelství
https://eshop.infofila.cz/ ... eshop pro všechny sběratele
https://pomfila.cz/ ... eshop na filatelii, filokartii, numismatiku, notafilii, odznaky
https://www.worldphilately.com/ ... katalog - ceník poštovních známek
https://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
https://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie

Profilový obrázek
grofik

Příspěvky: 22 557
Uživatel

Zaregistrován:
23. 10. 2006

#10 26. 9. 2008 10:38:58

no ja tak už viem hodiť 😆 kameňom,ale dám nejaké drahé kamene.😉

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.