nářadí, či dílenské stroje bezpochyby mají i své cenné, či méně cenné historické bratřìčky. Ale asi nejsou doménou pro samostatný obor sběratelství. Rozhodně však jsou koloritem našich domacich dílen.
I já mám ve své dílně požehnaně starých kousků. V řadě případů jsou i lepší než moderní artikl.
tenhle sroubovacek mi slouží stejně jako mému otci i dědovi.
Co se v mládí nenaučíš, to můžeš ve stáří najít.
Člověk by řekl, že dřevo zetlí, ale u těchto dílenských věcí je přítomnost olejíčků prospěšná.
Ještě cvaknu svou oblíbenou vrtačku, kam se hrabou příklepy od Bosche.


Co se v mládí nenaučíš, to můžeš ve stáří najít.
Ten prostřední lis někde mám, segra si na něm dělala litografie a linority.
Co se v mládí nenaučíš, to můžeš ve stáří najít.
Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.







