Moderátoři: Šenfi, acme2000, smith

Koiko Tomio

Uživatel
#3001 - 12. 2. 2017, 20:13
Koiko Tomio napsal/a: koukám, že se daří, co ?? já mám zatím 2 kousky 😞 podchycené kousky - G79, G80, G92, G93, G94, M02 a nově tedy B7 a B74 ...

to jdeš po nich cíleně, nebo na ně prostě narazíš ??? Já tedy na ně narážím jen zde na webu ... 😞
Máš vypracovanou tabulku se sériama ?

mischel13

Uživatel
#3002 - 12. 2. 2017, 20:16

Na jediné sérii, jsem nezaznamenal ani běžný kolek, na tož bílý! O kterou jde, to si musí zjistit sběratelé sami! 😉

Pánové, nic osobního v tom nehledám, sám mám zkušenost se státníma institucemi (ČNB a STC) jen negativní při přípravě knihy, naštěstí se najdou sběratelé, kteří tyto instituce strkají do kapsy!

vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

trava

Uživatel
#3003 - 12. 2. 2017, 20:32

Je třeba opravdu hledat. Sem tam se objeví na nějakých aukcích nebo webech. Většinou na s. G a M. Jinak je škoda, že se k informacím tohoto typu nejde dostat, možná by to způsobilo další Bum cen těchto věcí. Jinak já mám / na mojazbierka.sk / k nahlédnutí tyto kolky na 5 sériích. / G,M,P,R a B! /

mischel13

Uživatel
#3004 - 12. 2. 2017, 20:42

Koiko Tomio napsal/a:

to jdeš po nich cíleně, nebo na ně prostě narazíš ??? Já tedy na ně narážím jen zde na webu ... 😞
Máš vypracovanou tabulku se sériama ?

Před mnoha lety jsem dražil v zahraničí 100kčs s "falešným" kolkem na s.M01(byl bílý), kterou jsem vyhrál. Prodejce mi nabídl za stejnou cenu další bankovky za tutéž cenu. Hádej odkud byl? Z Bolívie! 😁
Musel jsem riskovat, zda to vzít, nebo ne? To není pan Novotný, ke kterému dojedeš, zaplatíš a vezeš si rarity domů, nebo odmítneš a odjedeš! 😉
Ale štěstí přeje připraveným, koupil jsem od něj mnoho kusů, ale do světa jich chodí minimum, raději je nabízím soukromě kolegům sběratelům! 🙂
Nechci dopadnout, jako ten prodejce 100Tkčs se Zet, kde to nikdo nechce ani za 10tisíc (aukro, ebay), protože jich měl skoro celý balíček a sběratelský trh je nasycen! 😲

vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

mischel13

Uživatel
#3005 - 12. 2. 2017, 20:45
Je třeba opravdu hledat. Sem tam se objeví na nějakých aukcích nebo webech. Většinou na s. G a M. Jinak je škoda, že se k informacím tohoto typu nejde dostat, možná by to způsobilo další Bum cen těchto věcí. Jinak já mám / na mojazbierka.sk / k nahlédnutí tyto kolky na 5 sériích. / G,M,P,R a B! /

Já je mám na všech sériích, kromě té jediné, co jsem psal výše!😉 Podotýkám, že jsem je nekupoval samostatně a dolepoval později, na to jsou jiní!!!

vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

trava

Uživatel
#3006 - 17. 2. 2017, 16:03

Jinak pro zájemce o bílý kolek nabízí ve e-shopu p. Karasiewicz na " www.numkon.cz "

trava

Uživatel
#3007 - 24. 2. 2017, 18:22

Dnešní drobnůstka do sbírky . Tzv. spojené eNko

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

MrSVK

Uživatel
#3008 - 26. 2. 2017, 15:19

Siel som na burzu minci a kupil som bankovky 🙂

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

trava

Uživatel
#3009 - 10. 3. 2017, 15:41

Něco do sbírky mých vzorů. Bohužel stav není ideální, snad příště 😞

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.