Moderátoři: smith

Profilový obrázek
fafejt

Příspěvky: 11
Uživatel

Zaregistrován:
10. 2. 2015

#31 10. 2. 2015 19:42:59

Ahoj.Nemáte někdo nějaké chmelové známky na případnou vyměnu? Díky🙂

Profilový obrázek
Ahasverus

Příspěvky: 71
Uživatel

Zaregistrován:
17. 2. 2012

#32 10. 2. 2015 20:48:12

Ano měl, jak na výměnu, tak případně i na prodej. Chtělo by to e-mail pro případnou domluvu.

Profilový obrázek
Dolphinjane

Příspěvky: 4
Uživatel

Zaregistrován:
22. 10. 2013

#33 28. 2. 2015 17:03:55

Také tu mám jednu .... už bohužel nevím, v jaké lokalitě byla nalezena. M MAREŠ 1/2. Někdo mi poradil, že by se mohlo jednat o pivní známku ..... neměl by k tomu někdo ještě bližší informace??

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Profilový obrázek
listopad

Příspěvky: 782
Uživatel

Zaregistrován:
14. 3. 2008

#34 22. 3. 2015 18:04:12

může někdo určit, prý se nejedná o sudovou plombu.je z olova průměr 30mm,vyražený je na ní jelen, opis fabrik marke 3.děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Profilový obrázek
Jan Dukat

Příspěvky: 12
Uživatel

Zaregistrován:
3. 9. 2015

#35 10. 2. 2016 19:18:36

Dobrý den,
čekal jsem, že se někdo vyjádří k té trojici známek na prvním obrázku (1/2 LITER). Mám totiž jednu takovou a nevím kam ani jak ji zařadit.

Profilový obrázek
fafejt

Příspěvky: 11
Uživatel

Zaregistrován:
10. 2. 2015

#36 26. 2. 2016 18:04:02

Je to účelová známka k odběru pulitru piva.

Profilový obrázek
Jan Dukat

Příspěvky: 12
Uživatel

Zaregistrován:
3. 9. 2015

#37 3. 3. 2016 19:32:38

Děkuji uživateli Fafejt. Dal by se, prosím, určit vydavatel ?

Profilový obrázek
fafejt

Příspěvky: 11
Uživatel

Zaregistrován:
10. 2. 2015

#38 6. 3. 2016 21:02:18

Nejvíce se razili v ražebnách Pichl,Karnet a Kyselý,Lesig ale je to universální známka takže dohledat půjde asi těžko?

Profilový obrázek
oga

Příspěvky: 216
Uživatel

Zaregistrován:
17. 1. 2011

#39 15. 3. 2016 9:51:52

Ahoj, zatím jen na ukázku. Za jakýkoliv komentář budu rád, díky.
OGA.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

oga

Profilový obrázek
oga

Příspěvky: 216
Uživatel

Zaregistrován:
17. 1. 2011

#40 15. 3. 2016 13:18:00

Ahoj, můžu poprosit o názor ? Díky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

oga

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.