Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
oliver napsal
... byt abstinent,..

:shock: proboha, doufám že to není nakažlivé ;)
Jsem pro Kroměříž.
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 28. 3. 2013, 23:53. »
Moderátor
no desne... aspon nemusis mit strach, ze z tebe budu chtit v deliriu varit vyprostovaci polivku 8)
Registrovaný uživatel
oliver napsal
tak mame 22 respondentu. nechame to jeste nejaky den dojet a budeme se moci bavit konkretneji.


No myslím, že těch současných 23 zájemců je již jasnou zárukou toho, že o setkání je velký zájem. Proto bych už přistoupil k hlasování o termínu konání, aby se pak mohli ladit další detaily jako je i místo konání atd. Víme přeci moc dobře při plánování naší výroční schůze, že když se to hlasování zbytečně dlouho protahuje, ostrouháme pak při výběru podniku a noclehu, neboť nám to pak někdo rychlejší zabere. Uvědomme si, že se to bude konat v létě, kdy lidi jezdí na dovolené a mají zamluvené hotely, penziony či kempy a mnohdy i restaurace pro různé zájezdy apod. Kdyby se pak odhlasoval salonek, už by na nás žádný nemusel zbýt.

Nejideálnější by bylo, kdyby se to mohlo konat u někoho na pozemku, tzn. varianta grilování, kde by bylo možné i rozbít stan a přenocovat v místě konání srazu. Bylo by to ekonomicky výhodné, každý by přinesl nějaké maso na gril, pečivo, zeleninu, nápoje alko i nealko ... Někdo možná vezme celou rodinu, takže možnost přespání ve stanu by pro ně byla levná alternativa, která by mohla přilákat i více zájemců o sraz. Byla by to sice zase zátěž pro organizátora, ale ten by mohl dostat nějakou kompenzaci jako třeba finanční příspěvek od každého účastníka ...

Toto je jen návrh, osobně takové řešení nemohu zajistit, respektive mohl bych u nás na chatě, ale bydlím na Teplicku v SZ Čechách, což je pro Moraváky a hlavně Slováky skoro na konci ČR. Navíc by se sem tolik lidí nevešlo, dosud jsem takové akce pořádal max. pro nějakých 10 lidí ... Nicméně v případě varianty "gril" bych mohl ten svůj vzít s sebou, aby hladovějící numismatici a jejich famílie nemuseli trpět zbytečně dlouho hlady :D
« Poslední úpravu provedl(a) kacuro v 29. 3. 2013, 7:54. »
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
... Někdo možná vezme celou rodinu, takže možnost přespání ve stanu by pro ně byla levná alternativa, která by mohla přilákat i více zájemců o sraz.

Já doufal že nejmladší dítě tam bude Korunka. :roll:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
oliver napsal
... byt abstinent,..


Je. ;)
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Nejideálnější by bylo, kdyby se to mohlo konat u někoho na pozemku, tzn. varianta grilování, kde by bylo možné i rozbít stan a přenocovat v místě konání srazu.


...villa Jobluncha 8)
Registrovaný uživatel
sigur napsal
turtleoverhead napsal
oliver napsal
... byt abstinent,..


Je. ;)

nikdo holt nejsme dokonalej... :roll:
Moderátor
sigur napsal
kacuro napsal
Nejideálnější by bylo, kdyby se to mohlo konat u někoho na pozemku, tzn. varianta grilování, kde by bylo možné i rozbít stan a přenocovat v místě konání srazu.


...villa Jobluncha 8)


tato varianta byla jedina, resp. mozna jeste vlastne ta s tim krivoklatskem. obe budou v nabidce pro vyber - jsou jasne a konkretni a takovych jsem si predstavoval vic. mne osobne prijdou velmi lakave a nechci se tajit tim, ze to zrejme budou prave tyto, pro nez budu hlasovat ja.

jinak kacuro ano, zacneme resit termin - presne jak pises. jen se chci ujistit, ze cela hlasovaci akce bude smerovat k jasnemu vysledku a ne vetsi roztristenosti

takze do nedele do 20:00 je jeste stale moznost nominovat misto konani.

o vikendu zverejnim nastrel hlasovani o terminech, tentokrat vas necham pripominkovat, nez to zprovoznim. co se tyce hlasovani - nemam cas hodiny stravit nad promakanym hlasovacim systemem, takze myslete i na mne a nevymyslejte ruzne ptakoviny a ficurky. a samozrejme s navrhy prijdte vcas, at nemusime o jedne prkotine hlasovat 2x - nejsme blbecci politici.

a ke grilovani. znam jednoho super grilovace - Greggyho, takze doufam, ze pojede - jen mu bude treba zajistit vic masa a vetsi gril :D :D :D

k abstinenci - nevim, co vam vadi. budte radi, ze uz nepiju. kdo mne znal, kdyz sem pil, vedel by, ze by za chvili susil hubu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
nikdo holt nejsme dokonalej... :roll:


Turtle, som si vedomý, že je to úchylka, ale zatiaľ to nevedia liečiť... :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
...villa Jobluncha 8)


no jo, ale to už je opravdu hodně daleko, mám to tam 5hodin autem, cesta tam a zpět by mě stála 2.500,- za benzín ... to je to samé, jako kdybych řekl, že to může být u nás na chatě, která je zase na druhé straně tramtárie ... měl by se vždy volit nějaký rozumný kompromis, který by byl zhruba uprostřed nejvzdálenějších míst ... proto by byla myslím nejoptimálnější oblast Vysočiny ... Jihlava, Havl. Brod a okolí
Registrovaný uživatel
Btw. v obci máme aj jednu unikátnu "pamätihodnosť"...kaštieľ rodu Appónyiovcov, z ktorého komanči urobili zberné suroviny, v koniarni obecný podnik na výrobu obrubníkov a skruží a v parku futbalové ihrisko, tribúnu a šatne :evil: ...a to se jen tak nevidí...
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Já doufal že nejmladší dítě tam bude Korunka. :roll:

...ti teda děkuji. Musím říct manželovi, že je vlastně pedofil :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Btw. v obci máme aj jednu unikátnu "pamätihodnosť"...kaštieľ rodu Appónyiovcov, z ktorého komanči urobili zberné suroviny, v koniarni obecný podnik na výrobu obrubníkov a skruží a v parku futbalové ihrisko, tribúnu a šatne :evil: ...a to se jen tak nevidí...


Já už jsem taky zblblej, čtu: "kaštieľ rodu Archypovcov" :mrgreen:
Moderátor
Vyzerá to tak, že české lokality vyhrajú, čo je celkom pochopiteľné. Ja by som u pochopiteľných dôvodov preferoval Moravu, naozaj som to bral ako nejaký lacnejší víkend s partiou niekde na "okolí", do Čiech naozaj nepôjdem, ale vynahradím si to s vami inokedy, napr. na výročnej schôdzi Pobočky.
Registrovaný uživatel
Já tedy pevně doufám, že moravská lokalita vyhraje, už jen z důvodu kompromisu mezi nejvzdálenějšími oblastmi.
Registrovaný uživatel
Ja prídem kdekoľvek, chcem jednoducho vidieť a stretnúť ľudí s ktorými si už 3 roky píšem na tomto super fóre. :) V podstate mi je jedno, či dám za benzín 20 alebo 100 eur. Podľa toho, ako bude vyzerať finálny plán, tak buď zoberiem celú rodinku (do sklípku ich ťahať asi nebudem), alebo zorganizujem slovenskú trestnú výpravu v zložení ja, Archy, možno facctory...uvidíme
Moderátor
To primární hlasování vzhledem k tomu, že jsou Velikonoce (někteří lidé si před nimi berou dovolené a nemusí tu být) a také nikam nespěcháme (?) navrhuju prodloužit do úterý/středy.
Moderátor
kacuro, tvoje argumenty uplne chapu, ale bude treba bez vyhrad respektovat nazor vetsiny. na kompromisy neni prostor. kompromis by byl vzit bydliste vsech, co se zucastni, spocitat "teziste", byt by to bylo na obecni skladce v Kotemrouskach, kde je nejvetsi pametihodnosti zrezla pumpa na navsi ze zacatku 20. stoleti a pouzite spodary pani starostove a sejit se tam. to si myslim nechceme nikdo.

kacuro pres 50 % lidi prijede kamkoliv. dalsich 25 % (zaokrouhluji) preferuje Cechy. 75 % lidi je tim padem ochotno jet treba k tobe domu, pokud mas co nabidnout. jsi ten posledni, kdo by si mel "stezovat". spise se zamysli nad tim, jak usetris za benzin a lidi pozvi na nejake pekne misto pobliz tveho bydliste. a neukecas to, v okoli jsem parkrat vandroval a nebyly to jednodenni vylety, takze nerikej, ze tam nic neni. nebo zkus vlak a knizku, i kdyz koupis novou, mohl bys usetrit.

chceme si ten vikend nejak uzit. prosil bych o to, az budete hlasovat, vazne se zapojujte jen vy, co na 90 % vite, ze pojedete A JET SKUTECNE CHCETE A NECHCETE O TOM JEN MLUVIT. neni nic horsiho, nez kdyz ukecana vetsina ovlivni misto konani tim zpusobem, ze az se na miste sejde 10 skalnich, vsichni se do jednoho shodnou, ze prave zde setkani poradat nechteli :)

a receno opacne: vsimejte si prosim tech, kteri budou pripadne jednani vyrazne ovlivnovat a nakonec nepojedou. to proto, abyste je priste dokazali brat s rezervou

jinak co se tyce SR a pratel od tamtud. pokud to nedopadne neni zadny problem usporadat druhou akci napr. za mesic ci dva a kdo bude chtit kolegy videt, uvidi. ja uz mam napr. plan s facctorym na nase kazdorocni male setkani domluveny (vlastne dva, protoze v kvetnu ci cervnu mne navstevuje on).

tim chci rict, neni zadna traga, pokud na setkani nebudu moct prijet ja, kacuro, sigur, archy... no tak tam nekdo z nas nebude. tak tam zas budou jini. kdo mne, kacura, sigura nebo archyho bude chtit videt, cestu si najde jinou. smirte se s tim, ze vsem to vyhovovat nebude nikdy. jedinci jsou bezvyznamni, jedna se o hromadnou akci, je to na kusy. cim vic kusu, tim lepsi adidas.
Moderátor
tenzor napsal
To primární hlasování vzhledem k tomu, že jsou Velikonoce (někteří lidé si před nimi berou dovolené a nemusí tu být) a také nikam nespěcháme (?) navrhuju prodloužit do úterý/středy.


jo jasne, myslis jeste stale toto co bezi? u me neni problem. jen se zacnem domlouvat, jak udelame hlasovani o terminech.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
...do sklípku ich ťahať asi nebudem...
A proč ne? Moravské sklípky, toť vyhlášená věc ;) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Na Moravu bych se také ráda podívala, je tam hezky, ale určitě někam do menšího města (nemám ráda velká a hlavně ve velkých je vše drahé). Moje představa byla - obhlídnout okolí, třeba nějakou historickou či archeologickou zajímavost (hrad, muzeum, keltské sídliště a pod.) a odpoledne posezení. (záleží také, zda by byla akce v sobotu, aby měl člověk pátek na příjezd a pod.)
Vzhledem k tomu, že ale nastupuji do nového zaměstnání, nevím, jak na tom budu s dovolenou, ani zda budu mít v daný termín, který bude vybrán, hlídání dětí, takže mé názory berte s rezervou. Ráda bych přijela, ale až do posledního okamžiku to tradičně, s mým štěstím, nebudu vědět., takže podle mne to nepřizpůsobujte.
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 29. 3. 2013, 10:36. »
Registrovaný uživatel
Já bych se s Váma ráda viděla, ale jako samoživitelka musím vzít svoji 9letou slečnu a nemám auto, takže s napětím čekám, jak to dopadne... Už jsme takhle spolu jezdily na fotosrazy se spacákama a bylo to v pohodě, na Moravě jedna fotokolegyňka pronajala venkovskou hájovnu bývalou a leželi jsme vevnitř i venku .-)
_______________
Registrovaný uživatel
Taky bych se primlouval pro Moravu nebo alespon neco blizko trasy Bratislava-Brno-Praha, ale zalezi samozrejme na nazoru vetsiny...
Moderátor
myslim, ze je realna sance, ze by to mohlo dopadnout pro vas obe dobre. navic by se slecny a damy, co budeme brat s sebou nemusely nudit az je prestanem vnimat s hlavami zaborenymi do grilovaneho vepre :D

ostatne ani ja nejsem pritelem draheho ubytovani a spacak pro mne neni rcite neznama vec - a podle toho, jak dopadl prvni pruzkum, je zde vic lidi, kteri nutne netrvaji na ubytovani v hotelu
Registrovaný uživatel
oliver napsal
(...) a pouzite spodary pani starostove (...)


Děkuji, zrovna jsem dosnídal :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1