Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Jo, harmoniky, niekto iný varechy (v rámci perkusií), korunka zamatový hlas, večer bude naozaj dobrý bigbít a budeme dlho spomínať na sqelú akciu... ;)

..nechci ti brát iluze, ale já jsem zdědila jen výtvarné nadání, zpěvem bych mohla všechny tak akorát zabít smíchy :lol:
Registrovaný uživatel
jacx napsal
jacx napsal
[quote=Archypov]
Mám jednu s jacxom a našimi ratolesťami, budúcimi funkcionármi Pobočky, nájdem tú fotku a hodím ju sem, dúfam že jacx nebude ale proti. :shock:


jacx není proti :)


..no vidíte, jak vám to sluší, alespoň má teď člověk lepší představu ;)[/quote=jacx]
Moderátor
tak te dame na playback, sireno :D
Registrovaný uživatel
korunka je pod pantoflem, tu manžel nepustí :D kort s bandou úchylů ujetých na kulatých kovových plackách :D
Registrovaný uživatel
jacx a Archy: A ten nádejný numizmatický dorast...verím, že sa snažíte, aby sa aspoň niektorý z nich potatil ;)
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
korunka je pod pantoflem, tu manžel nepustí :D kort s bandou úchylů ujetých na kulatých kovových plackách :D

:lol:
..bych musela jet s ním, tedy vlastně on se mnou :lol: Jinak by to opravdu neklaplo. Dívala jsem se, jak letos vychází svátky Cyrila a Metoděje, je to zrovna pátek až neděle. Takže docela zajímavý termín...
Jinak osobně jsem dotazník vyplnila, snad v pořádku, ale spíše orientačně, protože jako vždy u mne závisí na mnohých okolnostech, které dopředu nedokážu určit.
Registrovaný uživatel
Odpoveď na kontrolnú otázku je Červený Kláštor. V pozadí Tri korunky. Nádherné miesto.
Moderátor
Tak tak Aliquis, veľmi správne. No a nám na zraze bude stašiť aj jedna korunka, že? ;)
Registrovaný uživatel
krokodill napsal
Kujník, ta Kroměříž je fakt dobrej nápad... ;) :lol:

Napsal jsem do dotazníku 100 km kolem Prahy ale ta Kroměříž vypadá lákavě.
Naproti tomu Karlštejn nedoporučuji, v hradě samém nic k vidění není, akorát nehorázná spousta lidí a všechno nesmyslně předražené.
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Tak tak Aliquis, veľmi správne. No a nám na zraze bude stašiť aj jedna korunka, že? ;)


za jednu korunku se na srazu moc nepoměješ, musíš si s sebou vzít pořádný balík valut :D
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Napsal jsem do dotazníku 100 km kolem Prahy ...


pokud mi vyjde účast, tak Tě na tu Moravu klidně vezmu ;)
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
turtleoverhead napsal
Napsal jsem do dotazníku 100 km kolem Prahy ...


pokud mi vyjde účast, tak Tě na tu Moravu klidně vezmu ;)


Nabereš ho tedy v Melbourne? :)
Registrovaný uživatel
odsud přiskáče v klokaní kapse, naložím ho až v Práglu, ale toho klokana bude muset nechat doma :D
Registrovaný uživatel
No alespon to bude az v cervenci, ted by tu klokanovi namrzly kulky :)
Registrovaný uživatel
:mrgreen: Kulky asi těžko, kapsu mají jen samice. ;)
Moderátor
tak mame 22 respondentu. nechame to jeste nejaky den dojet a budeme se moci bavit konkretneji.

zareaguji na nektere poznamky a pripominky, ktere mi utkvely.

termin neresime, protoze zatim resime vubec to, zda by tu nejaky zajem byl (uz vime, ze ano - vcera jsem neveril, ze to vyplni vic jak 5-8 lidi - to byl muj odhad a myslel sem, ze na to reknu neco ve smyslu, ze to se dalo cekat)

uz nyni je evidentni, ze prioritou se stava "aktivni" alternativa. s tim nam ale samozrejme muze jeste zamychat nedostatek atraktivnich navrhu (zadne tam moc nejsou, tak si je chystejte, ja je vymyslet nebudu, ja, byt abstinent, hlasoval pro hospodu) a samozrejme budou hrat roli i terminy, protoze az bude znam termin, hlasovat budou jen ti, kteri se akce zucastni (proc by mel do konani akce kecat nekdo, kdo na ni nepojede, ze?).

prubezne vysledky rovnez naznacuji, ze jasnou preferenci maji Cechy s uzkym zapadnim pasem Moravy (59+23 %), coz musime v teto situaci brat v potaz. zrejme to tedy dopadne tak, ze kdo se bude chtit videt s kolegy ze SR, kteri by to timto smerem meli daleko, bude muset absolvovat jeste jedno setkani (ja se k nemu rad pripojim). Presto se nebojme stale pocitat s atraktivnimi lokalitami na Morave.

z dalsiho kolace vyplyva, ze "aktivni forma setkani" je vetsine lidi jednoznacne blizsi. svym zpusobem je to pochopitelne, nezname se, pripadne by nekdo chtel brat ratolesti a sezeni v hospode s deckama nebo cely vecer vedle nekoho, kdo vam nesedne, neni pro nektere celkem logicky uplne lakava predstava - tomu rozumim

z toho vyplyva - pojdme uz nyni kouknout do mapy a otypovat kam se zajit podivat

davam v plen par svych navrhu, necekam jejich pouhe blbe komentovani, ale pridani dalsich, ci doplneni nebo doporuceni. vsechny navrhy pak vezmeme a hlasovanim (nejspis dvoukolove) roztridime:

Jihlava (muzeum, podzemi)
Telc (pekne mesto a okoli)
Tábor (pekne mesto a velmi zajimava expozice)
Pardubice (pekne centrum, zajimava expozice)
Kromeriz (pekne mesto, zahrady, rada pamatek, numismaticka expozice)

no a dal se snazte taky vy :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) oliver v 28. 3. 2013, 20:32. »
Moderátor
na zaklade upozorneni od uzivatele fora pridavam dve, resp. tri jiz zminene lokality, s nimiz urcite pocitat muzeme:

Jachymov (mincovna a okoli)
Stradonice (keltske opidum)
Krivoklatsko (turisticky atraktivni lokalita)
Registrovaný uživatel
Pardubice nikdy více, radši kulku do palice :D přestože jsem tam byl na vojně, klidně bych se tam znovu podíval, je to docela hezké město ...
Registrovaný uživatel
Tábor a Jáchymov by mě docela lákaly, ale vzhledem k dostupnosti z Olomouce jsem pro Jihlava, Telč, Pardubice, Kroměříž. IKDYŽ :-D nejspíše bych přijel kamkoliv :D
_______________
Když nejde o život, tak jde o h..no
http://cnspg.cz
Moderátor
Faktická poznámka - preference Čech a západní Moravy se týká menšiny, 59% je ochotno dojet kamkoliv.

Ohledně aktivního výletu (který zatím vede spíš o prsa), trochu problém je v tom, že neskýtá tak velké možnosti si pokecat. Pouvažoval bych nad kombinací výlet / grilování, přičemž každý by se zúčastnil které části (případně obou) by chtěl.

Jinak míst k výketu je hodně, Znojmo, Pernštejn.. rozhodně také lednicko-valtický areál (+ Mikulov + Pálava + Dolní Věstonice.. :) ). Mimochodem posledně jmenovaný je ve srovnání s Kroměřížem (i když je dál) dosažitelnější jak pro kolegy ze Slovenska, tak i pro ty, co přijedou z Čech.
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 28. 3. 2013, 21:53. »
Registrovaný uživatel
Znojmo-Mikulov-Pálavu i Věstonice jsem si odbyl před třemi roky na dovolené. bylo tam sice pěkně, ale raději bych se zase podíval jinam :D i když je mi jasné, že každý někdy někde byl ...
Registrovaný uživatel
A jen takový nápad. Což takhle zorganizovat návštěvu vinného sklípku. Je to vlastně vše v jednom....grilování, krásné prostředí, zábava, dobré víno :-)
_______________
Když nejde o život, tak jde o h..no
http://cnspg.cz
Registrovaný uživatel
leda když v tom sklípku budou čepovat i pivo :D po kyselém mě pálí žáha ...
Moderátor
tenzor napsal
Faktická poznámka - preference Čech a západní Moravy se týká menšiny, 59% je ochotno dojet kamkoliv.


dovolim si oponovat teto interpretaci. 59 % je ochotno jet kamkoliv, dalsich 23 % preferuje Cechy a zapadni Moravu (resp. presneji pomezi). nasim ukolem je vyhovet co nejvice lidem zaraz, vetsina, ktera je ochotna jet kamkoliv neni v tomto ohledu rozhodujici, nebot tito pojedou klidne i do Breclavi, kam ale celych 23 % nepojede.

pres rozdilny pohled na vec to ale nic nemeni na tom, ze jsem jasne uvedl, ze bych atraktivni Moravske lokality nevyrazoval - tudiz tato alternativa nebyla vyrazena.

tenzor napsal
Ohledně aktivního výletu (který zatím vede spíš o prsa), trochu problém je v tom, že neskýtá tak velké možnosti si pokecat. Pouvažoval bych nad kombinací výlet / grilování, přičemž každý by se zúčastnil které části (případně obou) by chtěl.


nutne je postupovat konvergentne, pokud budeme za kazdou cenu uplatnovat 100 % demokraticke principy ve snaze vyhovet vsem, nikam se nedoberem. tento prispevek je spise divergentni.

nicmene opet - v nabidce byla jedina konkretni alternativa spojujici vylozene oboji, co navrhujes - krivoklatsko - vylety i posezeni. proc takovych nabidek neni vic, to ja nevim - osobne s tebou souhlasim a privital bych je. doufam, ze pokud o neco takoveho bude zajem, tak se zde nekdo ozve a rekne napr. "k napadu olivera s Pardubicemi mohu jako primator mesta nabidnout grilovani na namesti a navstevu mistniho nevestince zdarma" - v pristi volbe se toto zohledni, bude to tam uvedeno - rikal jsem prece jasne - prijdte s atraktivnimi nabidkami - program si delate vy!!!

tenzor napsal
Jinak míst k výketu je hodně, Znojmo, Pernštejn.. rozhodně také lednicko-valtický areál (+ Mikulov + Pálava + Dolní Věstonice.. :) ). Mimochodem posledně jmenovaný je ve srovnání s Kroměřížem (i když je dál) dosažitelnější jak pro kolegy ze Slovenska, tak i pro ty, co přijedou z Čech.


souhlas, krasny a uzasny je podle mne napr. i archeopark Modra. jenze moc dobre vim, ze na ukor pratel ze SR (bohuzel i k memu rozcarovani vyplnili jen dva, o nichz vim) tam velmi pravdepodobne neprijede spousta lidi z Cech (viz nas odlisny pohled na bod jedna) a tak jsem jej nenavrhoval. ale nominovat jej muzete kdokoliv!!! tudiz tvuj prispevek beru jako nominaci a hotovo.

pred samotnym hlasovanim o lokalite by mel byt ujasnen termin a hlasovat by meli zodpovedne pouze ti jedinci, kteri v dany termin budou schopni prijet

na zaver - i v reakci na dalsi prispevky - prosim o prispevky vecneho razu. bud ve stylu: navrhuji mesta / lokality... a nebo ve stylu: k mestu Pardubice navrhuji moznost (viz vyse). vinny sklipek je hezke, ale pokud nikdo z vas nejste schopen ho zaridit, ja to delat nebudu. kdo to udela? nikdo. vysledek? budem se pulroku dohadovat o nicem.
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
leda když v tom sklípku budou čepovat i pivo :D po kyselém mě pálí žáha ...

100 bodů a palec nahoru \tento smajlík mi tu chybí\ ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1