Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Ja s tým nemám problém, tu som: :twisted: :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
to je nějaký Jožin z bažin ne? :D
Registrovaný uživatel
..tu cigaretu máš v puse, nebo v nose? :twisted:
..lepší foto by nebylo?
Moderátor
korunka napsal
..tu cigaretu máš v puse, nebo v nose? :twisted:
..lepší foto by nebylo?


V oku! :mrgreen:
Mám jednu s jacxom a našimi ratolesťami, budúcimi funkcionármi Pobočky, nájdem tú fotku a hodím ju sem, dúfam že jacx nebude ale proti. :shock:
Moderátor
neminim rusit tuto vesele rozebehnutou trachtaci, nicmene si dovolim pripomenout, ze se resilo mimo toho, kdo sme jakej ksindl i nejake to neformalni setkani. kacuro navrhoval jine misto nez Brno, bude z toho neco? a kdo by mel zajem? sesmolil jsem takovou jednoduchou PREDBEZNOU anketku, pomoci niz se mozna velmi rychle ukaze, ze to s tim srazem nebude tak horke. minimalne nam to mozna ukaze, jake jsou preference apod. odpoved jsem dal moznou vzdy pouze jednu, takze volte to, co povazujete za pro vas "nejlepsi" - a kdyztak to podsoupnete i tem, co by na setkani prijit chteli, ale do teto sekce nechodi

http://www.mojeanketa.cz/pruzkum/209463165/
Registrovaný uživatel
tak jsem to vyplnil. je možné někde sledovat výsledky, nebo to vidíš jenom Ty olivere?
Moderátor
kacuro napsal
tak jsem to vyplnil. je možné někde sledovat výsledky, nebo to vidíš jenom Ty olivere?


Presne na to som sa chcel spýtať.
Moderátor
samozrejme vysledky jsou k dispozici, ale odkaz poslu motivacne jen tem, co to vyplnili :D
Moderátor
takze odkaz (opraveny) jsem tem, co zatim vyplnili poslal.

ostatni, kdo chcete nejak ovlivnit, jak by mohlo setkani vypadat, hlasujte, za nejakou rozumnou dobu to uzavreme a budeme resit veci konkretneji.

na pripadne pozdejsi kecaly a stouraly nebude bran zadny zretel. vite, co bylo zbytecnych kecu kolem KH a nakonec vse stejne zustalo pri starem. mate-li co rict, reknete to ted (resp. napiste to), bude-li to dobry napad, jiste najde podporu

pozdeji uz nikoho nebude zajimat co byste si predstavovali prave vy. bude rozhodnuto dle hlasovani a bud se zucastnite nebo ne.

a zde je odkaz: http://www.mojeanketa.cz/pruzkum/209463165/
Registrovaný uživatel
pořád čekám, kdy se tam objeví jako místo konání nějaké město v Austrálii :D že by ANS zasponzorovala mezikontinentální setkání česko-slovenských a protinožeckých numismatiků :D
Registrovaný uživatel
korunka napsal
:D
..to je supr, teď všichni vědí, jak vypadám,ale já pořád nevím, jak vypadáte vy. Tak když nechcete veřejně, tam mi můžete poslat fotky mně na mail.


No já se tedy prásknu. Jsem ten úplně vlevo na té poslední fotce ;)
_______________
Když nejde o život, tak jde o h..no
http://cnspg.cz
Moderátor
oliver: vyplněno.. s tím termínem je to složité, v červenci bych třeba sice mohl, ale většinu tohoto měsíce budu na chatě v Jeseníkách s dost omezenými možnostmi pokud jde o dojetí někam. Jinak ta otázka č. 4 je principiálně špatná - dovedu si představit všechny 3 typy akce ale záleží na termínu, na tom, kolik tam bude lidí, na konkrétních podmínkách apod.
Moderátor
Tak jsem to do ankety napsal taky. Termín neurčuju žádnej, protože letos mám už 33 vejkendů zablokovanejch na najíždění prodejen, ale ještě neznám termíny. Takže to bude o řízený náhodě.

Jinak Korunka mně v autobusu okolo Strakonic ( pokud si nepletu města ) mohla klidně vidět, protože už mě to říkali i lidi z Volyně, že jim do prodejen chodí moje dvojče. Usvědčující důkaz v podobě kamerové nahrávky mi však stále uniká. :lol: Ale prej jsem hubenější ( ale to říkali na podzim, kdy mívám atletickou postavu ) :lol: Shodou okolností včera jsem i ve Strakonicích byl, ale jenom na skok.
Moderátor
dotaznik zatim vyplnilo 13 lidi, na jednoho nemam kontakt, takze jsem mu neposlal vysledky (muze se mi ozvat - wuttke). jednoho smazu (bzz), neuvedl relevantni prezdivku (pokud se nekdo neprizna, kdo to ma byt).

pokud pri vyhodnoceni najdeme nekoho dalsiho, kdo dotaznik vyplnil-nevyplnil, vysledky jdou snadno "protridit" - prosim tedy, pokud nekomu z vas dosel muj mail a pritom jste anketu nevyplnovali, dejte vedet

dotaznik neni idealni. nejsem ani dotaznikovy profik a ani jsem se s jeho tvorbou nijak zvlast nezabyval. klidne to nekomu prenecham priste, aby to udelal lip. navic jsem jasne rikal - uvedete jednu moznost, vedet, ze vsichni preferuji vsechny moznosti, je celkem o nicem. navic tato otazka je ilustrativni, tj. zda ma napr. vubec smysl se trapit tim, ze nejlepsi bude vylet, kdy 90 % da hospodu... takze to berte jako pruzkum bojem.

otazky do dalsiho dotazniku klidne muzete zacit chystat :D

jinak k memu prekvapeni se tam ukazuji i takove veci, ze nekdo je schopen nabidnout i misto konani na nejake to grilovani apod. (grilovani btw. zatim vede). myslim, ze v druhem kole bude z ceho vybirat a verim tomu, ze je duvod se tesit!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pavelgregor napsal
Jinak Korunka mně v autobusu okolo Strakonic ( pokud si nepletu města ) mohla klidně vidět, protože už mě to říkali i lidi z Volyně, že jim do prodejen chodí moje dvojče. Ale prej jsem hubenější ( ale to říkali na podzim, kdy mívám atletickou postavu ) :lol: Shodou okolností včera jsem i ve Strakonicích byl, ale jenom na skok.

:lol:
No, je fakt, že ten řidič byl opravdu maličko víc, jak to říct, obvodově větší, ty jsi štíhlík :lol:
Moderátor
pěkně se to tu přes den rozjelo
anketu jsem vyplnil dodatečně - chyběla mi tam, ale (pro mne asi nejčastější) možnost odpovědět - nevím
ale tato odpověď by asi pro anketu moc přínosná nebyla
Moderátor
oliver napsal
dotaznik neni idealni. nejsem ani dotaznikovy profik a ani jsem se s jeho tvorbou nijak zvlast nezabyval. klidne to nekomu prenecham priste, aby to udelal lip. navic jsem jasne rikal - uvedete jednu moznost, vedet, ze vsichni preferuji vsechny moznosti, je celkem o nicem. navic tato otazka je ilustrativni, tj. zda ma napr. vubec smysl se trapit tim, ze nejlepsi bude vylet, kdy 90 % da hospodu... takze to berte jako pruzkum bojem.

otazky do dalsiho dotazniku klidne muzete zacit chystat :D

Jasně, to nebylo myšleno jako kritika (a díky ti za to, že jsi ten dotazník udělal, protože jinak by to skončilo na obvyklém "hm, mohli bychom se někdy někde sejít" :mrgreen:), jenom jsem narážel na záludnosti takového dotazníku, který nemůžu vyplnit úplně přesně. V důsledku varianty vybrané nejvíce lidmi nemusí být nejlepší. S dalším klidně pomůžu, i když také nejsem dotazníkový expert :mrgreen:
Moderátor
diky za vyplneni. jo, to by prinosne nebylo - psat nevim. z tohoto pruzkumu vykrystalizuji moznosti, o nichz ma cenu se bavit. nikdy to nebude vyhovovat vsem, pujde o to, aby to nebyl nesmyslny kompromis nevyhovujici nikomu - coz je to, na co narazi tenzor a s tim samozrejme souhlasim.

do vysledku vidite vsichni - muzete se zacit zamyslet (a klidne tady i diskutovat) nad tim, o jakych alternativach se chceme bavit - dalsi dotaznik by mel byt strucnejsi co se tyce poctu jednotlivych otazek, ale bohatsi na konkretni navrhy (tj. pokud nekdo navrhne Kromeriz, bude to jedna z moznosti a bude konkretne spojena napr. s porazenim prasete :lol: ) - uvedomte si, ze akci si poradate i vy sami - kdyz nic nenavrhnete, budete se muset prizpusobit (= vybrat z nabizenych variant). kdyz navrhnete, klidne se muze stat, ze zajimavych navrhu bude vic a tech setkani taky. vzdyt kdo bude chtit, muze v lete jet napr. obdivovat Karstejn a okoli a na podzim (kdyz bude pekne a kdyz to pujde) treba klidne i na SR...

je to dobrovolne ;)

navic myslim, ze smysluplna volba bude alespon dvoukolova, tj. v prvni fazi vyber napr. tri nejatraktivnejsich alternativ a pak hlasovani uz jen mezi nima...
Registrovaný uživatel
Kujník, ta Kroměříž je fakt dobrej nápad... ;) :lol:
Moderátor
No bolo by fajn aby to bolo niekde na Morave, určite by sme s pár kumpánmi prišli. Určite by bolo fajn niečo si pozrieť, aby sme mali aspoň trochu dobrý pocit, že sme niečo aj videli, lebo všetci by sme sa určite tešili na grilovačku a iné (že áno:)). Môžem priniesť gitaru, zahrám všetko, len si potom prineste texty svojich obľúbených pesničiek, aby sme vedeli všetci hmkať... ;)
Registrovaný uživatel
Tak to zní opravdu fantasticky ;) Doufám, že vše klapne tak jak má..
Moderátor
jo, vypada to nadejne, zatim se ozvalo 17 lidi, mezi nimiz jsem dokonce zaznamenal vetsinu (ne vsak vsechny) z tech aktivnejsich uzivatelu Sberatele (numismatiku). to je myslim supr.

prosim, kazdy urcite mate nejake kolegy / kamarady zde z fora, ktere byste na srazu radi videli. dejte jim vedet o teto planovane akci, at se mohou do planovani zapojit, pokud budou chtit
Moderátor
Archy: tak to abych vzal sebou foukaci harmoniky :lol:
Moderátor
Jo, harmoniky, niekto iný varechy (v rámci perkusií), korunka zamatový hlas, večer bude naozaj dobrý bigbít a budeme dlho spomínať na sqelú akciu... ;)
Moderátor
jacx napsal
[quote=Archypov]
Mám jednu s jacxom a našimi ratolesťami, budúcimi funkcionármi Pobočky, nájdem tú fotku a hodím ju sem, dúfam že jacx nebude ale proti. :shock:


jacx není proti :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

a kontrolní otázka - kde, že to proběhlo naše minisympózium ?

Obrázek vložený uživatelem[/quote=jacx]

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1