Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
No po poslednej aktivite členov fóra som nadobudol naozaj presvedčenie, že to má viac ako zmysel. Veľmi vám fandím a budem sa o členstvo uchádzať.
Moderátor
no, skoda, ze jsi neprijel (a pripadne i ostatni samozrejme). videl bys zajimave prednasky i se mohl se zucastnit i myslim docela zajimavych diskusi...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak alespoň napiš kdo to je
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Tak alespoň napiš kdo to je


foto č.1 pavelgregor ?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
oliver napsal
no, skoda, ze jsi neprijel (a pripadne i ostatni samozrejme). videl bys zajimave prednasky i se mohl se zucastnit i myslim docela zajimavych diskusi...


O tom nepochybujem, verím že sa podarí o rok. Predpokladám, že my sa ešte uvidíme v máji u nás, je tak?
Moderátor
zalezi to dost na gregym. chtel sem s nim udelat jeden prispevek, mel bych tam nejaka falza videnskych feniku, takze je to na nem - vcera sme to nakonec ani nestihli probrat...
Moderátor
No žarty bokom! :shock: Ja s vami počítam...
Moderátor
no vypln prihlasku a bude prostor pro vyjednavani :D :D :D

hele - dobre vazne - sam vis, jak je to s casem, vidis, jak ty stihas jezdit na nase akce (a nebo na vase akce u facctoryho, ale ja za sebe ti slibuju, ze udelam vse proto, abych prijel, byt s tim, ze na jeden den, dva dny muze byt pro mne problem (letos jsem ani v KH neprespaval)

rad bych - a mam nachystano dost materialu - predvedl prispevek na tema nekolika rakouskych falesnych razeb. jsou to razby, ktere jsou zajimave pro populaci na obou brezich reky Moravy ci Vahu (platilo se s nima jak u nas, tak u vas - nektera z tech falz jsou i z vaseho uzemi). ovsem z hlediska materialoveho je to prilis uzce zamereno a me se opravdu nechce o rakouskych fenicich nic hledat a studovat, proto jsem pozadal o spolupraci Pavla, ktery se jim venuje radu let a je tudiz zarukou toho, ze Fridrich bude Fridrich a ne treba Ananas Bananas Treti...
Moderátor
Archy: Jestli jde o tu konferenci, já to zatím vidím všelijak, přece jen dva dny v týdnu je špatný termín - musím dostat dovolenou, nesmí být zrovna žádné odevzdávky.. rád bych s tebou pocekal, možná dojedu na druhý den v pátek, ale nic neslibuju.
Moderátor
Chlapi, mne je to úplne jasné, uvidíme ako to dopadne. Pokúste sa prísť, čo sa týka teba Oli, bol by som rád keby si prišiel aj s referátom, necháme sa prekvapiť. Čo sa času týka, som na tom podobne ako vy.
Moderátor
pockat? to je v tydnu?! tak to zcela jiste prijedu max jen na jeden den...

chtel bych poprosit prednasejici, zda by svoje prezentace nedali na web pobocky, jestli by to slo...
Moderátor
Príď kľudne aj na otočku.
Registrovaný uživatel
Ahoj všem, velmi mě mrzí že jsem se nemohl zúčastnit kvůli nenadálým komplikacím. Velmi doufám, že salonek byl v pořádku a penzion rovněž... Tak snad příště na viděnou.
Registrovaný uživatel
škoda žes nebyl, sraz byl super. salonek byl v pořádku, ale do toho penzionu už se asi vracet nebudeme :D
Moderátor
byl ten penzion lepsi nez ubytko vloni? to uz snad ale ani nejde, ne? nejake zazitky?
Registrovaný uživatel
no než jsem usnul, tak jsem si stihl vyslechnout ultra-brutální rodinnou hádku, kdy baba stále dokola hystericky křičela "vypadni ty hajzle a už se nevracej", až jsem si říkal, jestli bych tam neměl zavolat policii. ale kolegové si pak užívali několik porňásků za sebou, vše jen zvuk bez obrazu :D :D
Registrovaný uživatel
Ježišmarjá kam jsem vás to poslal :D
Moderátor
Preboha a s kým... :twisted:
Registrovaný uživatel
nejlepší bylo, když jsme tam s Lukášem a jeho přítulkou přišli a čekali snad půl hodiny než dorazí někdo, kdo by nás ubytoval ... no ale abych jen nehanil, ta snídaně byla vynikající :D
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Preboha a s kým... :twisted:


prý to vypadalo, jako by tam šous*ala celá KH :twisted: :lol:
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Archypov napsal
Preboha a s kým... :twisted:


prý to vypadalo, jako by tam šous*ala celá KH :twisted: :lol:


A nějací mlaďoši stáli před vraty a postupně se po dvou střídali :mrgreen:
_______________
Když nejde o život, tak jde o h..no
http://cnspg.cz
Registrovaný uživatel
a já to zaspal :mrgreen:
Moderátor
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to je hardcore :D
Registrovaný uživatel
....no, koukám že máte opravdu zajímavé zážitky :D
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Tak alespoň napiš kdo to je

..to by mne také zajímalo, kdo jste kdo ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1