Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Hurley napsal
Verejne by se tu asi mel resit bud jen termin, nebo jen misto, urcite ne dohromady.


verejne se NEBUDE resit termin, verejne se NEBUDE resit presna lokalita v pripade nominaci lokalit na soukromych pozemcich.
Registrovaný uživatel
V klidu..
Moderátor
ja sem vklidu, jen zduraznuji, abysme nekoho nedostali do nevhodne situace, tot cele
Moderátor
Ok, napíšu to radši jen v obecnější rovině a jeden dotaz co mám proberu s autorem nominace přes mail, protože stejně tuším, kdo to je :)

1. Hodina srazu.. není od věci si zjistit kdy do dané lokace přijíždějí autobusové a vlakové spoje. Možná jsem teď mimo, protože všichni nebo drtivá většina dorazí autem, ale když někam přijíždí první spoj z významného směru 15-30 min po srazu, asi to není úplně nejlepší. Pokud bude nutné si zarezervovat dva noclehy kvůli jednodenní akci, pak atraktivita nominace pochopitelně ztrácí.
2. Ohledně delších výletů, napsat pohodový výšlap 7 km, když je to ve skutečnosti 11,5 km (tj. celkem 23 km) a předpokládat že to všichni stihnou za dvě hodinky včetně pobytu na místě cíle výletu, no nevím.. já to klidně dám, ale myslím, že je potřeba si uvědomit, že fyzická kondice + ochota něco takového podstupovat (a také s ohledem na to, že někdo bude brát partnerky a možná i děti) je u různých lidí různá a někteří nemusí dávat ani tu vzdálenost, natož aby bylo možné počítat s rychlým tempem.. to se bude muset přizpůsobit nejpomalejšímu členovi skupiny.
3. s tím souvisí další věc a to časové naplánování celé akce.. mám pocit že dvě nominace mají slušně našlápnuto k tomu, aby se dostaly do velkého časového skluzu, takže prosím s rozumem a hlavně rezervou

A abych jenom nekritizoval, tak dám později večer vlastní nominaci :D
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 6. 4. 2013, 19:34. »
Moderátor
hlavne ta posledni veta mi dela radost

a jinak ano, musime myslet i na rozdilnou zdatnost ucastniku. idealne vzdy moznost dvou alternativ - pesky / autem apod.

jmena nominujicich mate v souborech, poslu jeste (pozdeji) aktualizace s neodeslanymi nominacemi

dobry plan by mel mit vzdy "rezervu"
Registrovaný uživatel
oliver napsal
...dobry plan by mel mit vzdy "rezervu"

Jenže jak praví můj oblíbený klasik:
“Nic se nezdaří podle plánu a lepší už to bylo”
:D ;)
V zájmu navrhované konspirace bych rád apeloval na každého kdo jen vzdáleně plánuje svou účast aby poslal svůj mail Oliverovi \když už je tak hodný a ujal se koordinace plánování\. Stejně mi furt není jasné proč má tolik lidí v profilu skrytý mail.
Co se lokality týká, můj pobyt v Česku je zaměřen na návštěvy historických památek a hostinců, byl bych tedy rád aby místo setkání poskytovalo oboje.
Jinak jsem vcelku přizpůsobivý a dosavadní nominace mi vyhovují všechny.
:P
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
...
Co se lokality týká, můj pobyt v Česku je zaměřen na návštěvy historických památek a hostinců, byl bych tedy rád aby místo setkání poskytovalo oboje.
Jinak jsem vcelku přizpůsobivý a dosavadní nominace mi vyhovují všechny.
:P


tak to si v ČR přijdeš na své všude ... tady je zámeček nebo hrad či jeho zřícenina téměř v každé vesnici :D ale to víš jako bývalý Čechoslovák jistě dobře :D to není jak u vás protinožců :D nejvíce se mi líbí v Českém středohoří, tam z některých míst vidíš hned na 4 zříceniny hradů: Házmburk, Skalku, Oltářík a Košťálov ...

Přijeď, provedu Tě po zdejších pamětihodnostech (klášter Osek, zřícenina hradu Rýzmburk - svého času 2. největší hrad po Praze, a spousta dalších zřícenin, hradů, zámků, i muzeí) ;) možno i na více dní, přespání u nás na chatě, večír grilovačky a popíjení, střelba z luku a ze vzduchovky, lov myší, na kole či pěšo po horách, adrenalinové hledání s detektorem v Německu, počítání elektrárenských komínů a mnoho dalších zážitků :lol: :twisted:
« Poslední úpravu provedl(a) kacuro v 7. 4. 2013, 5:00. »
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
... grilovačky a popíjení, střelba z luku a ze vzduchovky, lov myší,...

Zvlášť ten lov myší zní velmi lákavě, to mi připomíná, jedna má známá objevila v kuchyni myš, nějak jí zahnala do kouta ale pak zjistila že nemá potřebnou otrlost jí zabít a tak volala na manžela. Ten se právě věnoval komplexní ochutnávce slivovice avšak okamžitě se přihrnul na pomoc a se slovy: “Neboj miláčku já Tě nedám” zastřelil myš brokovnicí. Omítku i podlahu spravil za weekend ale kousíčky myši pak nacházeli ještě dlouho na těch nejnepravděpodobnějších místech. :D
OS
S tím zvaním opatrně, mohl bych Tě vzít za slovo. ;)
Registrovaný uživatel
už si nepamatuji přesně konečné číslo za minulý rok, můj Kill mouse list zůstal připíchnutý na lednici na chatě, ale nějakých 60 kousků Myšic a Hryzců tam bylo :D

pozvání platí pro každého známého odsud, víkendová akcička není problém ;) musí se ale připravit na menší bojové podmínky, protože si vše dělám svépomocí a chata ještě neprošla celkovou rekonstrukcí.

a také potřebuji levnou pracovní sílu :lol: :twisted:
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
a také potřebuji levnou pracovní sílu :lol: :twisted:

Tímto máš zaručeno naprosté soukromí ;)
Moderátor
kacuro napsal
nejvíce se mi líbí v Českém středohoří, tam z některých míst vidíš hned na 4 zříceniny hradů: Házmburk, Skalku, Oltářík a Košťálov ...


pekne, ale jeste lepe ja na tom cesky raj :)
Moderátor
Znovu vkladam tento prispevek s odkazem na hlasovani o terminu a upozornuji, ze termin ukonceni hlasovani o terminu je zavazny a nebude prodluzovan.

Takze je zde hlasovani o terminech akce:

http://www.mojeanketa.cz/pruzkum/210026291/

Tam, kde nebude relevantni prezdivka z fora a potvrzeni na muj mail (obratem dostanete odkaz na prubezne vysledky), bude hlasovani smazano.

O co jde se doctete zde (vysledky pak prepracuji do anonymniho grafickeho vyjadreni, jake je uvedeno v tom odkazu)

prestoze se hlasovani o terminu uzavre za tyden, vyhlasim brzy jeste zavaznou nominaci mist konani, hlasovat se pak pozdeji bude pouze pro ta mista, ktera budou nanominovana! takze pozor, zatim neexistuje zadne nanominovane misto, bude treba ho znovu nanominovat.

dale cituji z dotazniku:

Hledáme termín, který nejlépe vyhoví většině. Systém hlasování je prostý - u každého temínu zvolíte jedinou ze tří možností, tj. zda určitě můžete, nevíte (ale pokusíte se maximálně přizpůsobit) nebo zcela jistě nemůžete.

Hlasování uzavřeme za týden, tj. ve středu 10. dubna v 20:00.

Pokud se do týdne nějaké preference změní, napíšete mi do středy 10. 4. do 22:00 email, kde jasně uvedete, jaký termín se mění (uvedete jak jste hlasovali a na co se vaše hlasování mění). Pokud tyto náležitosti neuvedete či napíšete později, nebude brán na vaši žádost o změnu zřetel.
Moderátor
vzhledem k tomu, že se jedná o budoucnost vzdálenější než dokáži predikovat (co bude a kde budu),
bude asi nejlepší abych anketu neovlivňoval svým hlasováním
nicméně doufám, že o výsledcích (čas a místo) budu informován a třeba se tomu pokusím přizpůsobit
Moderátor
je to stejne jako hlasovani pri srazu. smysl ma i jasny hlas, kdy vis, ze nebudes moci (dovolena s rodinou etc.) a smysl ma i "otaznik", tj. "pokusim se prizpusobit"

takze pokud nevite, uvedeni "pokusim se prizpusobit" je lepsi nez nehlasovat !!!
Moderátor
OK napravil jsem to
Moderátor
super, presne jak jsem rikal, i to melo smysl a muze to mit vliv na celkove vyhodnoceni. jinak vyplnilo uz 17 lidi, cekame na dalsi - mate cas jeste dva dni na rozmyslenou, pak pripadne zmeny do 22:00 (viz vyse)
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ako čítam toto vlákno, tak začínam mať podozrenie, že nebolo vytvorené kvôli zrazu, ale aby mohol Oliver vytvárať, spracovávať a evidovať ankety, grafy a formuláre :) :)
Tuším sa v tom vyžíva :) Ale neber to v zlom, všetka česť takej organizácii. Som tu zatiaľ krátko a všetkých vás ani nepoznám, ale keď čítam vaše príspevky a názory rád by som vás spoznal a načerpal nové vedomosti z numizmatiky, ktorá mi učarovala. Možno na budúci rok, keď sa už rozkukám, by som sa pridal aj ja. Držím vám palce nech vám to vyjde podľa predstáv a všetko dobre dopadne.
Moderátor
Aliquis napsal
Ako čítam toto vlákno, tak začínam mať podozrenie, že nebolo vytvorené kvôli zrazu, ale aby mohol Oliver vytvárať, spracovávať a evidovať ankety, grafy a formuláre :) :)
Tuším sa v tom vyžíva :)


tieto slová ho určite potešia, bude mať radosť :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
no vylozene... :/
Registrovaný uživatel
Měl bys za to od každého dostat alespoň 1 pivo. Ale vzhledem k tomu, že už podle Tvých slov pivu neholduješ, rád se tohoto nevděčného úkolu zhostím sám 8)
Moderátor
az tak by ses obetoval? to po tobe vazne nemuzu chtit 8)
Registrovaný uživatel
Počkej, já samozřejmě myslel pití těch piv, nikoliv přípravu a zpracovávání anket :lol:

Ale vážně, nerad bych přebíral něco, co podle mne funguje skvěle.
Registrovaný uživatel
Hurley napsal
Počkej, já samozřejmě myslel pití těch piv,...

Aby jsi nelitoval, jestli to bude někde na Moravě, můžou to být pěkné patoky. :x
Moderátor
Nebyl bych si jistý, časy se mění.. zatímco dříve vyhlášená piva jako Gambrinus a Krušovice jsou dnes nepitelné břečky, mnohá piva z jižní Moravy, Vysočiny a východních Čech, která by dříve nikdo soudný nepil, jsou často hodně zajímavá. Třeba vyškovská desítka je dnes jedna z nejlepších vůbec a to byl dřív hrozný patok i na Moravu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1