Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropské známky » Bosna- protichůdný přetisk

Vykupminci.cz
Numisargo

Bosna- protichůdný přetisk

Moderátoři: Akir, ikanek, Pavel_III, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Milý Veselý Skrblíku! Jsem rád, že jste opět v obraze, že neztrácíte pracovní elán.
Ptámse, jak to vypadá s tím protichůdným dvojitým přetiskem?
Zdraví Vodárek UHD
Registrovaný uživatel
PC jsem přestěhoval,při stěhování jsem ale zapomněl na propojovací kabel mezi PC a monitorem,či spíše synovec mi ho omylem nepředal.Ten mi teď začal chodit za holkama a jeho táta mi to bez něj nevydá.Tenkabel jdu za chvíli vyzvednout.Zítra jedu do Chebu,tak budu mluvit s Milotou,jestli je schopný pomoci i s tou chyběnkou BRD.Známky mi měl pro Vás předat ve čtvrtek,ale nepřijel,tak mi to dá doufám zítra.Jak mi to předá,pošlu Vám to obratem do UH.Mějte se fajn.Skrblík
Pracuje se na tom,jen to nejde tak rychle,jak bych si sám představoval.Musím spolupracovat se strašnou spoustou lidí,a jak se nepotkáme,tak se mi to posouvá o týdny až měsíce.Docela mi to štve,ale nejsem v armádě,abych někoho mohl úkolovat.Dělám co mohu.
Registrovaný uživatel
V pondělí jsem byl na poště zda mi nepřišel od Vás dopis.Byl jsem 10 dní v Sokolově bez přístupu na Internet.Včera jsem volal Milkotovi do Kynšperka,zda by neměl zájem o ten váš unikát.Dneska mu ho vezu k osobní prohlídce.Při prohlížení přes Corel a přes Picasa se to zdá být pravý.
Skrblík
Registrovaný uživatel
Milota to viděl.Nemá to zájem.Ukazoval jsem to Fridrichovi z FL.Dělal ze mně blbce,že to tak má vypadat.Takže ten horní přetisk je normální varianta,ten spodní je ten,co tam nemá co dělat.Viděl to i Captain.Teď v Chebu honím Vondráčka.Už jsem za ním byl 2x,zatím jsem ho doma nezastihl.Jinak jsem to mněl už i nascanovaný na flešce,ale odpálil mi jí její soubor v RAR od Iveta Sandra Bulock.Takže tento soubor neotvírat!Asi je zavirovanej.Krásný vánoce.
Jinak teď vegetím v Chebu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Evropské známky » Bosna- protichůdný přetisk

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1