Moderátoři: smith
Příspěvky: 22 586
Zaregistrován
23. 10. 2006
Příspěvky: 630
Zaregistrován
8. 12. 2009
http://aukro.cz/show_item.php?item=1189573081
napsal/a:
Zdravím, prodám 5 haléř z roku 1924, našel jsem ho asi před rokem když jsem byl na dovolené s rodinou v Kremnici na Slovensku. Nalezen byl na půdě v jednom starém domě mezi tou různou bižuterií a harampádím....dům fakt na zřícení to Vám povídám. Minci jsem očistil v horké vodě se solí..stav se zdá být dobrý, nevím co je zač prodávám jen mobily proto od korunky. Přeji všem příjemnou aukci :-)
Příspěvky: 3 172
Zaregistrován
9. 3. 2010
Ten predajca zatiaľ na Aukre predal jeden predmet a za ten má negatívny komentár - to nepotrebuje komentár🙄
Příspěvky: 639
Zaregistrován
1. 10. 2008
:mrgreen: 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Tak to je moc!!!!!!!!!!!!!!!
Le Corbusier: „Buď tím, kým jsi“
Příspěvky: 901
Zaregistrován
12. 12. 2009
chci se zeptat na tuhle "dorazbu" na miste puncu je nejaka znacka, ale nevim co to presne je. je minci opravdu zlata nebo je to jen pozlacena kopie? Dekuji
http://cm.aukro.cz/item1189852867_ceskoslovensko_dukat_oziveni_kremnickeho_banictva.html
Přebytky sad oběžných mincí Československo a ČR
http://coins.czechian.net/sady/
Příspěvky: 550
Zaregistrován
14. 11. 2008
Z katalogu V.Novotného:
"V roce 1971 a 1973 byla provedena doražba Au medailí o váze 1,2,5 a 10 dukátů s označením 71R a 73R Au 900/1000 " a má tam cenu 2500
Příspěvky: 760
Zaregistrován
21. 3. 2010
Pozor! Max. hodnota 200 kč jen při stavu 0/0, ale tato mince se mi zdá zabloudila již do stavu 1/1 (nebo i dál?), což při stavu 1/1 klesá cena na 80 kč a stav 2/2 40 kč!!! Prodejce teď musí skákat radostí. Takové navýšení ceny u běžné krone s přesně danou hodnotou tomu říkám umění😉
Příspěvky: 8 270
Zaregistrován
12. 1. 2010
Posledni dobou se ceny na Aukru vyhybaji jakekoli racionalite..🙂 tim spis je nesmysl podle nej urcovat ceny, jak to nekteri obcas zkousi.
Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.